Niye insanlar işleri düştüğünde sizi kullanıp sizin ona işiniz düştüğünde bahane uydurup yardım etmez?

Niye insanlar işleri düştüğünde sizi kullanıp sizin ona işiniz düştüğünde bahane uydurup yardım etmez?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• O yüzden bir at veya bir köpek bir çok insandan iyi dosttur deriz ya.. Bir kap yemeğe ve iki sevmeye her şeylerini verirler sorgusuz sualsiz.. Karakteri olmayan insan her zaman faydalanmaya çalışır.. İşte meclis gözümüzün önünde onca zor geçinen insan var iken kendilerine fahiş zam yapmayı büyük bir yüzsüzlükle yaparlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Çünkü zorunda değiller. Ben bunu küçük yaşta öğrendim. İnsanlardan beklentiye girme. Sen iyilik yaptın diye onlar da sana iyilik yapacak değiller.

0|0
    1|0
  • Aslında her insan için geçerli değildir doğru kişiyi bulmak önemli olduğu kadar zordur ama zamane insanlarının bazıları aynı bahsettiğin gibi malesef Allah doğru insnalar çıkarsın karşımıza.

0|0
    0|0
  • Adı üzerinde insan...

1|0
    0|0
  • cani istemiordur zorlami..

0|0
    1|0
  • insanlar böyledir işte.

1|0
    0|0
  • Öylelerini çıkar hayatından

1|0
    0|0
  • Öyle şeyi istesemde yapamam

1|0
    0|0
  • Bilmem.. çıkarcıysa öyledir. sende gazoz olma efsane ol 😘

0|0
    1|0
  • çünkü insanlar bu zmanda sanki menfaat üzerine kurulmuşlar işleri olmassa selam bile vermezler artık alış artık bu durumlara takma kafaya

0|0
    0|0
  • Gercekten arkdaşınsa eder bence :)

0|0
    0|0
  • Cunku erken yaşlanmak istemezler

0|0
    0|0
  • Devir kötü. Kolla g. tu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çunkü o insanlar bencildir.

0|0
    0|0
  • Cunku o tip insanlarda karakter yok. Net.

1|0
    0|0
  • Cunku insanlar boyledir kopruyu gecene kadar ayiya dayi dersin

0|0
    0|0
  • evet onlar sadece kendilerini düşünür bencildirler

1|0
    0|0
Yükleniyor...