İki bayram arası düğün olmaz derler sizce neden?

İki bayram arası düğün olmaz derler sizce neden?

Güncellemeler:
İki bayram arası derken ramazan ile kurban arasındaki 70 gün.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Batıl inançlara kapılmayın arkadaş. Ramazan bayramı ve kurban bayramı arası düğün bal gibi olur. 2 düğüne katıldım hatta birinin gelin arabasını ben sürdüm. Şimdide salı günü nişana gidecem. Kurban bayramından sonrada 2 bayram arası olmuyormu? Kurban bayramı - Ramazan bayramı... :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki bayramdan kast edilen cuma gününe debk gelen bayramlardır cuma müslümanların bayramıdır

( sen bilmezsin @MütefekkiriSeyyah 😂😂 )
    Ve bayram namazından çıkıp cuma namazına girilecek kdr kısa vakit (iki bayram arasında ) düğün olmaz denir :) yoksa ramazanla kurban kastedilmemiş orda :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Saçmalık

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • bence olur niye olmasın

0|0
    0|0
  • Ne zaman evlenecek bu millet o Zaman? Ramazan'dan sonra kurban kurbandan sonra Ramazan Bayram'ı geliyor :)

0|0
    0|0
    • İki bayram arasında ama ramazan ile kurban bayramı kastediliyo aradaki 2 aylık süre

• @Bücür_cadı bak oda güzelmiş her hafta bayram var evlenmeyelim :)

• Bugün düğüne gidiyorum tanıdıklara yardıma bırakın şu batıl inançları safsata bunlar

• Birbirini sevip, birleşmeye karar veren çiftin bayramı evlilikleridir zaten. Ee deliye de her gün bayram olduğunu düşünürsek, durum vahim. Siz bu delilere bakmayın. Sizin bayramınız, karar verdiğiniz gündür.

0|0
    0|0
  • aynen olmaz derler nedeninin bilmiyorum

0|0
    0|0
  • mantıksal olarak her zaman 2 bayramın arasındayız zaten o yüzden olur hemde çok güzel olur

0|0
    0|0
  • çok gelen giden olur rahat edemezsin yeni evlisin fiki fiki

0|0
    0|0
  • Batıl bir şey ya neden Olmasın

0|0
    0|0
  • eskidendi o. şimdi bayramda bile düğün var.

0|0
    0|0
  • bilmem daha önce de duydum ama anlma veremedim açıkcası

0|0
    0|0
  • Her zaman 2 bayram arasinda degil miyiz zaten 😄

0|0
    0|0
  • birazcık daha zaman kazanmak için

0|0
    0|0
  • uydurma bunlar ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hurafe.

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan her zman iki bayram arasi

0|0
    0|0
  • Mantiksal olarak her gun iki bayram arasi oluyor. Bayramlarda düğün olursa kurtarır herhalde.

0|0
    0|0
  • Saçma bir düşünce batıl inanç. Ayrıca her zaman iki bayram arasına denk geliyor zaten

0|0
    0|0
  • batıl inanç

0|0
    0|0
  • Bana görehurafe. İstatistiksel olarak konuşmam gerekirse (bildiğim insanlar dahilinde) iki bayram arası evlenenlerin evlilikleri hala devam ediyor diyebilirim. özellikle iki bayram arasında evlenmeyenlerden ise biten evlilikler var...

0|0
    0|0
  • Batıl inanç

0|0
    0|0
  • 2 bayram arası hiç bitmez ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...