Sizce bu gerçek dostluk mu?

Merhabalar. 3 kişilik yakın arkadaşlar olduğumuzu sanıyorDUM. Bu iki arkadaşım x ve y kişisi sürekli buluşuyor ve bana haber vermiyorlar. 3 kişi olacağız bide he he tabi. Ben ikisinede buluşalım diyorum ikisindende ses soluk çıkmıyor. He bir derdim olunca aman canım kardeşim şöyle böyle ama bu sanal dostluk gibi olmuş oluyor. Ben üniversiteye geçtim onlar hala hazırlanıyor hayatımı oturtmaya başladım yavaş yavaş. Sizce beni kıskanıyor olabilirler mi? Bugün başka bir arkadaşım yanlış anlama ama seni takmıyorlar dedi. E bende lisede o kadar üzüldüğümde ettiğimde o kadar yanımda oldular konduramıyorum dedim. Sizce nedir bu durum? Bu gerçek arkadaşlık olamaz. Sinir olmaya başladım yorumlarınızı bekliyorum

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• dışlanmışsın kanka sen :/ arama sorma bence birdaha ya da la karşına adam akıllı konuş sor dertleri neymiş

1|0
    0|0
    • kanka aynen öyle -_- ama gidip konuşsam kendilerini çok önemli zannedecekler falan onu da düşündüm

• çok haklısın, teşekkür ederim

• rica ederim durumu bildirirsin :D boşver bende çok dost kazığı yedim zamanında mesela böyle böyle anlıyosun hem ünide arkadaşlıklar daha sağlam ve kalıcı oluyor

Yükleniyor...