Sevgilimle kaçsam mi ?

Bu sene üniversite sınavına girecegim ama bir ay sonra sevgilimle kaçmayı düşünüyorum okulu yarim birakip.
😢 Çünkü ailem bana sürekli suçlamalar yapip ustume geliyor canı sıkılan bana patliyor üstelik durduk yere ve psikolojikmen cok kotu haldeyim.
Hicbir şeyim umurlarinda degil. İki gün odamdan cikmasam anca gelir bakarlar. İslerini yaparsam ilgili gozukuyorlar yapmazsam benden kotusu yok. Cok sevgisiz büyüdüm hic sımartilmadim bir odada bir TV si olan bir çocuktum asosyaldim babam kürt diğer doğululara gore daha modern ama yine de kiz çocuğu nasıl yetiştirilir bilmez ya da bilir ben deneme yanılma oldum sanirim. Ailem bana ilgisiz olsalar bile ben onlari hep sevdim ama büyüdügümde farkettim ki her sey pembe degilmis. Uysal bir yapım var sevgilim bana gore daha dışa dönük gözü açık bir bana değer veren, seven o var. Umarım o değişmez... Sizce doğru bir karar mi bu şartlarda?

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• şu an nasıl göbeğin ailene bağlıysa yarında ona bağlanacak. Mesleğin olsun; erkekten/kadından daha nol ne var memlekette?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaçıp gideceksin gittiğin yer emin ol babanın evi gibi olmaz olamaz. Gidince bir daha dönüşü olmaz adam sana nasıl davranırsa kabul edeceksin çünkü gidecek hiç bir yerin olmayacak. Unutma her ne kadar kötü olursa olsun kimse anan baban gibi olamaz. Kaçıp giden tanıdığım çok fazla ve hiçbiri mutlu değil çünkü babanın başını eğdirirsen seninde başın hep eğik olur. Yol yakınken dön böyle bir şey yapma. Senin yaşında kardeşim var ben kendim Üniversite okuyorum şunu söyleyeyim sana koca kaçmıyor. Oku ayaklarının üzerinde dur sonra evleneceğin insana karar verir evlenirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• sana yapılanlar seni dahada kötü bie yola gönderiyor dikkatli ol su istimal ede bilir sevgilim dediğin kişi seni ve başına kalkar sana bakan olmadığı için kaçtın diye daha büyük sorunlar yaşarsın

0|0
    0|0
  • Kaçma kardeşim yapma böyle hatalar. Geri dönüşü olmayabiliyor. Ailen mutlaka seni seviyordur her ebeveyn evlatlarını sever. Sadece bazıları fazla sevgi gösterir bazıları göstermez ama sevdiği gerçeğini değiştirmez. Onlara bu acıyı yaşatma kendinden pişman oalcağın şeyler yapma

0|0
    0|0
  • kaçma

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapıp geleceğini perişan etme.

0|0
    0|0
  • sakın kaçma erkeklere güvenip eğitim hayatını gelecegini mafehetme oku meslek sahibi ol ayakların üsütünde dur sonra bir kısmetin olur Çok pişman olursun

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyosun bir kitap okumuştum senin gibi kız çok ilgisiz sevkatsiz büyüyen ve sevkati dışarda arayıpda pişman olan bence üniversitene git il dışına çık hem rahat edersin hemde ilerle elle tutulur bir meslegin olur

0|0
    0|0
  • kaç sonra ailende müge anlıya çıkarlar :)

0|0
    0|0
  • saçmalama zamanı gelcek elbet sabrettttt

0|0
    0|0
  • Kacma pisman olursun garantisi var

0|0
    0|0
  • Okulunu bitir aptal olma okulunu yarim birakma !

0|0
    0|0
  • Kalbini dinliyceksin. mantığını kullanacaksın..

0|0
    0|0
  • kaç :D

0|0
    0|0
  • kaçma pişman olursun

0|0
    0|0
  • Kaçma Tabiki de yaşın kaç bilmiyorum fakat ilerde fikrin değişe bilir SABRET :)

0|0
    0|0
  • Kaç kız valla

0|0
    0|1
  • Kaç kaç kullanıp atsın kal ortada kezo

0|0
    0|0
  • Giresun da mısın

0|0
    0|0
    • Hayir

• Bir tanıdığım var o da böyleydi ondan sormuştum

• Kesinlikle yanlis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim babamda Kürt ama hiç öyle ilgisiz değil gece gelir üstümüzü örter ve herbirimizin alnından öper iyi geceler kızlarım der erkek kardeşimede öyle davranır :/

2|0
    0|0
  • Sakın böyle bir hata yapma çünkü ileride çok pişman olabilirsin. Birincisi kaçarak eğitim hayatını yarıda bırakmak senin adına büyük kayıp olur ikincisi aileni küçük duruma düşürme. Ayrıca sevgili olmak bu devirde bişey değil, çocuk seni terkedip gitse kalırsın öyle tek başına.

0|1
    0|0
    • 5 yildir çıkıyoruz pek zannediyorum ailemi küçük duruma dusurmuyum gerçekler bunlar

• Insanlar 20 yıllık eşlerinden boşanıyorlar o yüzden sevgili olmak insanları pek bağlamaz. Bence yapmamalısın.

• Sakın ama sakın kaçma ileride çok pişman olursun. Önce tüm baskılara rahmen bu sınava çalış ve iyi biryer tutturmaya bak. Şimdi kaçarsan okuyamazsın zaten üni kazanırsan annenlerden uzak biryeri yazarsın. Lütfen kaçma 1 yıl daha bekle ve çalışmaya bak.

0|1
    0|0
    • Geç kaldım sınava hazırlanmaya bir sene önceden baslamaliydim cok eksigim var :(

• Olsun sen çalış yinede bak bir kadın okumak zorunda. Herşeye rahmen dene bak. Ya o sevgilin senden bıkıp seni bırakırsa önce iş sonra eş.

• kaçma aklın varsa

0|1
    0|0
  • Kesinlikle degil boyle bir aptalliga dusme sakin! Kendi ayaklarin uzerinde minnetsizce durmak varken neden baska birinden para dilenesin ki sana ailen ilgi gostermemis hic tanimadigin bir insan mi ilgi gostericek

0|0
    0|0
Yükleniyor...