Kızlar bir yardım edermisiniz?

arkadaşlar özelliklede kızlardan istiyorum yardımı bir problemim var ve çok canımı sıkıyor özguvenle alakali keske anlatabilcegim beni dinliycek yardim etmek istiycek biri olsa :)

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dinleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Ben dinlerim seni.

0|0
    0|0
    • abla bende birazcık özgüven cesaret eksiği tabiri caizse korkaklık pısırıklık var küçükken çok ezildiğim için. onun içinde kendimi hep diğer insanlardan ezik hissederim. ama bir o kadar da iyi kalpli kimseyi kırmayayım die kendim üzülen milleti mutlu etmeye çalışan biriyim ki anlatamam. benim hayatımda diger insanlar daha değerli. ama ben bunu degistırmek cesur bir cocuk olmak ıstıyorum. fakat kimseye hayır bile diyemiyorum. onun icinde beni herkes sever ben degisirsem insanlarında beni sevmeyeceğini düşünüyorum onun ıcın degisemıyorum da... ne yapmam lazım bilmiyorum...

• Şimdi sana birkaç öneri verebilirim. Sen kimse kırılmasın diye kendini kısıtlıyorsun. Ama herşeye evet evet diyemezsin ki ilk kural bağzı şeylere hayır demeyi öğrenmelisin. Evet insanlara yardım etmeyi seviyorsun ama bir insan herşeye evet dememeli. Daha sonraki sorunun ise kendini ezik görmen şimdi diğer böyle cesur dediğin kişileri ele alalım onlarda senin gibi aynı değil mi? Vücüdunuz senden artısı yoktur onun. Yani ikinizide aynısınız. Sen daha bile üstünsündür ama farkında değilsindir. Sen değişirsende insanlar seni sevmeye devam ederler onu kafandan at. Zaten herkesin seni sevmesini bekleme. Peygamerimiz çok iyi insan olamasına ragmen onuda pek çok kişi sevmiyordu. Bak ilk kural senin üzüldüğün bir konuda diğerlerine taviz verme insan ilk kendini düşünmeli karşısındakini değil. Birde özgüven eksikliğinide iyi olduğun konuların üzerine giderek yenebilirsin.

• Anlat

0|0
    0|0

• abla bende birazcık özgüven cesaret eksiği tabiri caizse korkaklık pısırıklık var küçükken çok ezildiğim için. onun içinde kendimi hep diğer insanlardan ezik hissederim. ama bir o kadar da iyi kalpli kimseyi kırmayayım die kendim üzülen milleti mutlu etmeye çalışan biriyim ki anlatamam. benim hayatımda diger insanlar daha değerli. ama ben bunu degistırmek cesur bir cocuk olmak ıstıyorum. fakat kimseye hayır bile diyemiyorum. onun icinde beni herkes sever ben degisirsem insanlarında beni sevmeyeceğini düşünüyorum onun ıcın degisemıyorum da... ne yapmam lazım bilmiyorum...

• Sen saygini bozmadiktan sonra seni yine severler hem eziklik hissetme bnce eskiden yasadigin seylerden dolayi olabilir fakat bunlari unut ve birazdaha korkakliklarinin uzerine dogru gitmelisin hem diyer insanlardan ezik hissetmeni gerektirecek bisi yok merak etme cevrende senden asagida olan cok kisi vardir oyuzden kendini guclu ve korkusuz hissederek bu asagidakileride ortaya cikarabilirsin
      Bence bole 😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...