Kapat

Siz de bu tür olaylar ile karşılaştınız mı?

Arkadaşlar ben 35 yaşındayım bu yaşıma kadar farklı olaylar yaşadım Din adamlarına gittim pikolohglara gittim bazıları tuhaf gördü bazıları da hayatında bir şeyi değiştirmiyorsa kurcalama dedi aranızda bu şekil olan insanlar varmıdır merak ettim varsa gerçek anlamda kontrol edebildiniz mi?

Bir insan kendini hani 13-14 yaşların da tanımaya başlıyor ise ben o yaşlardan beri farklı şeyler yaşamaya başladım mesela Bu gün kadar bana bir bayanın hamileliğinde sorulan Kız mı olacak erkek mi sorusunu bir an olsun bile şaşırmadım kız dediğim çocuklar kız oldu erkek dediğim çocuklar erkek oldu. Bu hissim hiç bir zaman yanıltmadı beni. Bu lafı tekrar ederek söylüyorum ve tırnak içinde "istemeyerek" bir cismi hareket ettirdim hatta hareket ettirdiğim cisim kırıldı bir anlık öfkeden oldu. Hayatım boyunca hiç rüya görmem bir kaç rüya gördüm hepsi gerçek oldu ama size sadece tuhaf olan bir tanesini anlatayım. Bir arkadaşım gece saat 11 de arabasını satıyor. kime sattığını kaç deste para aldığını paralarının ne kadarının hangisi olduğuna kadar ve arabanın 2 gün sonra bir yerde kaza yapacağını pert olacağını gidip kendisine söyledim adam sen bunları nasıl biliyorsun benim evimde ben ve odamdan başka kimse yoktu diyor bana :) Bazı arkadaşlar şunu düşünebilir Kendini üstün görme gibi hisleri içinde yaşadığımı düşünenlerde olabilir lakin Herkes bilsin ki Tek Hakimiyet Sahibi olan Allahtır ben onun sadece Basit bir kuluyum.

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...