Kendimizi çok daha geliştirmemiz lazım?

ya burda ne çok dengesiz insan var adam ya da kadın, insanların hayatını bilmeden kafasına göre konuşuyor. birisi bir başlık atıyor kendini gizleyip yorum atıyor sonrada işine gelmeyince zıt görüşle savunmaya geçiyor. adam kadına; 35 yaşında evde kalmışın diyor benim dayımın oğluda 45 yaşında ama bulamadı kendine göre birini, ama evde mi kaldı şimdi. öyle mi gidip diyecen ona mesela. zaten mutsuz. bu ne patavatsızca yorumlar, ego tatminleri.. empatisiz duygular, düşünceler. saygı sıfır. hep aynı genellemeler. adam tipime bakıp kürte benzettim seni deyip benle polemiğe giriyor burda. ondan sonrada halbura çevirdim düzeldi. istemeden de olsa münakaşa çıkıyor. üstelik kürtler insan değil mi, ha haninlik yapanı insan olmayanı herkese uzak dursun. onu bende sevmem. ama adam profil resmime bakıp beni kürt yaptı ya. bu yazımda şimdi bana kızan olur, sen çok mu iyisin diye de bende mükemmel değilim ki birinin günahını alıyorum, kırıyorum, bilip bilmeden konuşuyorum.. ya ciddi bir durumu gırgıra alıyorum. çok pişmanlıkta duyduğum oluyor. ben duyuyorum bu pişmanlıklarıda, kaç kişi duyuyor?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Çoğu zaten yazılanı okuyup ne dendiğini anlamadan ahkam kesiyor.. Görüşe hakaret ederek görüş bildirmeyi savunma sanıyor.. Aslında bu gibi yerlerde bulunurken önce kültürlü olmak gerektiğini bilmek lazım.. Çünkü akım derken b*kum diyenler ne yazık ki oldukça çok:Sonuna kadar haklısın.. Bazı genel görüşleri de içine sindiremeyip kişiselleştirerek ne mal olduğunu ortaya koyanlarda var..

0|0
    0|0
  • Dostum karşındaki insan kendini geliştirmiş aklı başında biri olsa zaten emin ol polimik yapmaz hic s. et cidden insanları cok ciddiye alma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...