İnsanlar neden bu kadar kötü_?

sokaktaki hayvanları besliyorummm herkes karşı geliyorrr dışkılarını yapıyorlarmışşş. dün beslemek için çıktımm sapanla kedilere taş atıyor 50 yaşındaki adam utanmazz kavga ettim karakolda ikimizde birbirimizden şikayetçi oldukkk.. ben hayvanlar için gerekirse hapiste bile yatarımm ne zararı varr? nasıl bir yol izleyimm sizce?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben de sokak hayvanlarını besliyorum ama şöyle durumlar oluyor. mesea bizim apartman bahçeli küçük bir kız var fazla şimarık kedileri çok seviyor evde beslemesine ailesi izin vermiyor bu yüzden sokaktan hep yavru kedileri toplayıp bahçeye getiriyor. biz de direk bahçeye bakıyoruz ve aşırı derecede dışkı kokusu oluyor. cam açamıyoruz kediler içeri geliyor insan olmazsa veya diğer kedileri bulamazlarsa gecenin köründe sürekli miyavlıyorlar. eskiden bahçeye çıkar kardeşimle top oynardık bahçeden meyveler yerdik vs. artık bunları yapamıyoruz çünkü bahçe kedi dolu. ben sinir oluyorum bu duruma mesela. kedileri belli bir noktada alıştırma zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen karışma bence

0|0
    0|0
  • Aah iste siz ordaa tartısırken ben ordan geçsem kasaturayla o adamın dışkısını çıkartırım dışarıda denk gelmiyor işte

0|0
    0|0
  • Çünkü çıkarcılar

0|0
    0|0
  • Tek sorun: insan
    Bizim sitedeki yavru kedilere yemek vermem yüzünden kavga ettim kaçıyla. Ve ne canım laflar ediyorlar düşündükçe sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Taş atan o adama varya bildiğin saldırmak istiyorum şu an.. aaaagghh!!! Mk d ö lü d. l israfı

0|0
    0|0
  • bosverrrr

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim Helalin Var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bos arazi yok mu oraya alistirsan onlari?

0|0
    0|0
    • zatenn boş arazide veriyorummm kiii ona bile karışıyorlar evimi hayvanlarr öğrenmişş oturup duruolarrr napayım yanii git evinde besle diyor bu adamla kavga edilmezde ne yapılırr

• İnsanlar böyle.

0|0
    0|0
  • Dogrularindan odun verme.

0|0
    0|0
  • Sende ona sapanla vur nasıl cani yanıyor öğresin !

0|0
    0|0
  • herkes kedi ve kedi bku sevmek zorunda değil senin gibi

0|0
    0|0
  • Senin yaşadığın yer neresi vicdansızlar mahallesi mi

0|0
    0|0
  • sende kötü ol

0|0
    0|0
  • Ben namuslu iyi birisi hayvanlar beslediğim için bir taraflarını acmiyorum ve yalnız takıliyiyim diye bana kiziyor

0|0
    0|0
  • Karakol mu sdghjlals
    Milletçe işsiziz uğraştığımız konuya bak allasen. Hayvana merhamet göstermeyen merhamet umulmaz hiç bir konuda. Boş ver.

0|0
    0|0
    • kavga ettikte düştük karakolaaaa sesimizi çıkartmadığımız için herşeyi yapıolarr ağzı dili olmayan hayvanlardan ne isterlerrr anlamıyorummm

• Şaka gibi

Yükleniyor...