Neden insanları hor görüp, itip kakmaya neden bu kadar heveslisiniz?

Ben üniversite sınavlarina girmiş ancak bazı özel sebeplerden gidememiştim. Vazgeçtim mi tabiki hayır yine gireceğim ve okuyacağım.

Ancak benim biraz sağlık giderleri icin paraya ihtiyacım oldu. Kimseden istememek için işe girdim ama yapmadıklarını koymadılar. Beni küçümsediler, ezdiler okadar zoruma gittiki aglaya aglaya eve gelip ertesi gün yine gittim ama olmadı işte ciktim işten. Kazanacagim 2 kuruş paraydı. Ne istiyorsunuz benden benim gibilerden? Çok mu tatmin oluyorsunuz? Ya da kendi asagilik hissinizi para kazanmaya ugrasan insanlarla mi bastiriyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın temel kuralı hep ezilen çalışandır.

0|0
    0|0
    • Benimde durumumum iyiydi gidip bir gunde kuafore 200-300tlde birakiyodum. Hicbir ciraga calisana ya da herhangi biyerde hizmet aldigim hickimseye eziyet olmadim. Kotu bakmadim kırmadım kendimi bir bk sanmadım insan ayirmadım. Hic zor bisey degil boyle kural yok sadece pislik insanlar dusene vurmayi ve bu yolla kendini bir halt sanmayi seviyor

• Haklısın. Sinava girecegim insallah kendimi toplayip okuyacagim nolursa olsun. Ben sadece insanbgibi davranilmak istiyorum. Cunku ben oyle davraniyorum ama sadece unov mezunlarina degil herkese...

• Kalbin çok temiz eminim inş hayallerine ulaşırsın

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü insanlar cahil medeniyetsiz ve kötü herkes eşit şartları yaşayamamış olabilir herkes onlar kadar şanslı olmayabilir terbiyesizler ağlama ve üzülme bu senin tercihin değildi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...