2 senedir sitede kimseyi engellemedim, ama artık hak edenler var. Sizce görmezden mi gelmeli, yoksa engellemeli mi?

Yüzüne iyi davranıp arkandan dedikodunu yapanlar reelde var elbet, ama sitedekilerin de bu kadar düşeceklerini tahmin etmemiştim. Artık bozayım mı şu "0 engel" listesini?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• İki seneye yakındır buradayım ve "engelli" listesinde 398 kişi bulunuyor. Neden bu listedeler peki?
    -Terör örgütü yanlısı olanlar
    -Provokatörler
    -Millete sövmeyi huy haline getirenler
    -Cinsel sapkınlıklarını burada tatmin etmeye çalışanlar
    -Kibir budalası olanlar
    -Dini inançlara hakaret edip aşağılamaya çalışanlar
    -Politik anlayışıyla kendisi gibi düşünmeyenlere hakareti normal görenler
    -Andaval olduğunu bildiğim kişiler
    -Senin bahsettiğin gibi ve benim de alenen bildiğim ve şahsen tanık olduğum milletin arkasından iş çeviren şahsiyetsizler

İşte bu sebepler, listenin bu kadar kabarık olmasını sağladı. Muhatap olmamak için de "engelli" listesi iyi bir seçenek oluyor kesinlikle...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen ben birileri arkamdan söz ettiğinde, özellikle o kişi yakınım olan biriyse öncelikle kendimi sorguluyorum. Ben ne hata yapmış olabilirim diye. Bence sen de ilk olarak kendini sorgulamalisin. Tarafsız bir gözle baktığında bile hâlâ kendini haklı görüyorsan ancak o şekilde bazı hamleler yapmalisin.
    Çünkü insanlar eğer arkandan konusuyorlarsa, konusulacak bir şey yapmış olabilirsin.

1|1
    0|0
    • Suç bende olmasa dahi çoğu zaman kendimi suçlarım, çünkü insanların kötü davranması evet onların suçu olabilir ama o tip insanları hayatına alan ve onlara bu haddi veren ben olmuş olurum. Ama hayır, bu bahsettiğim şeyde benim bir suçum yok, gerçekten yok.

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben son iki haftadir engellemeye basladim canim... Surekli ayni insanlar birde. Hic ugrasma b3nce engelle gitsin.

2|0
    0|0
  • benim 350 geçti.

1|0
    0|0
  • sınırını aşmışsa tahammül edemiyosan engel at gitsin. bende herkese engel atmazdım şu an 3 kişi engelli

1|0
    0|0
  • Bu kdr düşündüğüne değmez sıkıyorsa engelleyip geçiyorum kimseyle uğraşamam

1|0
    0|0
  • Bende bir yıl boyunca kimseyi engellemedim son bir kaç aydır baya bir doldu engelli listem. Engelle gitsin. 😊 😊

1|0
    0|0
  • engellenmeli

1|0
    0|0
  • Boz!

1|0
    0|0
  • Engelle gitsin

1|0
    0|0
  • Engelle