Kuzenimle öpüştüm 😫 cok utaniyorum ne yapicam?

Olay dun gece oldu kuzenim en yakin arkadasimdir sirdasimdir benden 5 yas buyuk.
Sevgilimden ayrildim cok mutsuzum dun cok icmistim kuzenimin evine gittim dertlesiyoduk sarildik agladim falan sonra ickinin gaziyla optum onu bisey demedi ama ben hatirladikca utaniyorum bir de ani diye sesleniyorum ona yani ne olucak yanlis anlamaz di mi?

Güncellemeler:
Ya kuzenim erkek ama ona karsi bir sey hissetmiyorum kardesim gibi abim gibi seviyorum yanlis anlamayin ama neden boyle olduu 😖

0|0
21|32

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer uzun uzun öpüştüyseniz senin değil onun utanması lazım. Bak onu suçlamıyorum sonuç olarak sen öpmüşsün ama sonuçta aşırı alkollüsün, eğer onunda öpmekte istekli olduğunu anladıysan içinde i. nelikte olabilir kuzeninin çünkü sonuçta duygusal ve savunmasız bir anındasın ve aşırı alkollüsün. O nasıl davrandı bu gerçekten önemli benimde bir tanıdığım teyzesinin kızıyla işi pişirdi hiç akıllarında yokken kuzen kuzen diye oral yapmışlar Allahtan sizin ki oraya kadar gitmemiş :D Bence utana sıkıla bir konuş akşam olanlardan dolayı çok içkiliydim özür dilerim falan de benimde en yakın arkadaşım beni dudağımdan öpmüştü aşırı içkili halde. Yine bir abimin eşi aşırı alkıll alıp eşiyle ben onu taşırken eşine dönüp tokadı basıp beni neredeyse öpüyordu son anda geri çekildim ikimizde düştük ama :D olsun. Sonra yenge ayağa kalkıp evlenmiyceksin lan ben bunu boşayıp seninle evlenicem falan filan diye ytaksimin ortasında bağırıyordu :D Alkollüyken olur öyle şeyler. Ama kuzenin istemsizce sana yaklaşmışta olabilir dikkat edin abicim yaa.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kuzen kardeş demek
    hangi sorularda ahlak dersi veriyorsun kim bilir gizli.

1|1
    0|0
    • Yaa niye boyle olduu ben de ona farkli duygular beslemiyorum zaten abi olarak goruyorum ama yanlis anlarsa?

Erkekler Ne Diyor 31

• Şişede durduğu gibi durmaz diye boşa dememişler. Neyse artık bir daha alkollü olunca böyle bir şey yapmazsn. Ayrıca kimse için içki içip ağlamaya değmez.

0|0
    0|0
  • Evet utan hatta bütün site olarak bizde utanalım

6|1
    0|0
  • Neyini yanlış anlamicak kızım ağzından öpmüşsün adamı :D

1|0
    0|0
  • yap yap yap sonra utandım ne insanlar var yahu

0|0
    0|0
  • İçkinin zararını uygulamalı olarak gördün herhalde artık beyin kullanmaya başlarsın diye umuyoruz?

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yine adam sana değer vermiş. ne öpme deyip geri çekilmiş kalbini kırmış. ne de bunu fırsat bilip seni düzmeye kalkmış. bence onurlu bir adammış gerçekten. sen de fazla takma. demekki çok bunalmışssın. ama pişman olacaksan yapma bir daha. konuyu da açmazsan sorun olmaz. anlar o bunu, kapanır gider.

0|0
    0|0
    • Yaa zaten nasil oldu anlamadim cok net hatirlamiyorum zaten

• bence gerçekten önemli değil. saygısız olsaydı zaten şimdiye rahatsız ederdi seni. sorun değil. ama bir daha yapmamaya çalış :)

• unut artık

0|0
    0|0
  • Ayrılmak bahane, kuzen şahane diyorsun yeme bizi

1|1
    0|0
  • Hic uzerinde durma an-i bir olay zaman icerisinde eger aranizda duygu yoksa unutulur gider. İkinizden birinde ya da ikinizde duygu varsa olay boyutlari degisir

0|0
    0|0
  • bişi olmazzz hiç konuyu açma çok içmişim falan dee bendede benzer bir durum oldu ama benimki daah ciddiydi

0|0
    0|0
  • len öpüşdüm diyon daha nasıl yanlış anlasın uieauia

0|0
    0|0
  • Alkol işte şişede durduğu gibi durmuyor.

0|0
    0|0
  • Keşke yapmasaydın

0|0
    0|0
  • Bugun sitede ensestcilerin fantezilerini okumakla geçirecegiz

0|0
    0|0
  • Kirlendin: )

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bişe olmaz ida zevk almıştır öpmenden

0|0
    0|0
  • afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Uha ne guzel

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamaz dimi diyo ya.. kafan güzel galiba senin hâlâ 😁

0|0
    0|0
  • Uzun bir öpüşme ise ve sana ses cikartmayip izin vermişse bence sen onu aklından bir geçir :)

0|0
    0|0
  • öpüşmeden daha ileri gittin mi?

0|0
    0|0
  • Bunu yanlış anlamamak elde değil.

0|0
    0|0
  • Olan olmuş yanlış anlasa nolur

0|0
    0|0
  • Anlasın birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Yapıcak birşey yok artık konuyu açma bir daha

0|0
    0|0
  • Enseks ilişki yaşamayın berbat birşey

0|0
    0|0
  • Bikeremi öptün yoksa bildiğin öpüştünüzmü 😊

0|0
    0|0
  • Ne kadar ictin ole yahu?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 20

• Adamı öptün "Yanlış anlamaz di mi" diyorsun. Ayrıca bir insan kuzenine nasıl böyle yaklaşabilir ya bana çok tuhaf geliyor.

1|0
    0|0
    • Ya ben onu abi olarak goruyorum yani farkli duygularim yok aniden nasil oldu anlamadim 😖

• Hatirlamiyom ayagina yat bari

0|0
    0|0
    • Yalan yaa.. Kızların hepsi burda fantazilerini, hayal dünyalarını

gerçekmiş gibi soru açıp yazıyorlar :D

İç dünyanızın ne kadar iğrenç olduğunu, içinizdeki pislikleri görmüş oluyoruz bu vesileyle :D

İçinizle dışınız ne kadar da farklı... Dıştan baksan ne kadar masum, ne kadar zararsız.. Hanım hanımcık :D

• Yazik olmus:((

0|1
    0|0
  • Anlar

0|0
    0|0

gerçekmiş gibi soru açıp yazıyorlar

İç dünyanızın ne kadar iğrenç olduğunu, içinizdeki pislikleri görmüş oluyoruz bu vesileyle :D

İçinizle dışınız ne kadar da farklı... Dıştan baksan ne kadar masum, ne kadar zararsız.. Hanım hanımcık :D

• @JulioCruz hasta mısın

• O senin kardeşin be. Miğdem bulandı.

1|0
    0|0
    • Yaa ben de farkli bir sey demiyorum o benim kardesim abim sirdasim ama niye boyle oldu ya yanlis anlarsa? 😕

İç dünyanızın ne kadar iğrenç olduğunu, içinizdeki pislikleri görmüş oluyoruz bu vesileyle

İçinizle dışınız ne kadar da farklı... Dıştan baksan ne kadar masum, ne kadar zararsız.. Hanım hanımcık

• @JulioCruz Bilmiyorum şu soruyu görmek istemezdim... Böyle durumları kaldıramıyorum.

• İçkinin faydaları

0|0
    0|0
  • Alkolluymussun takma

0|0
    0|0
  • halanin oğlu muydu,)

0|0
    0|0
  • O sarhoş muydu yoksa Ayık mi

0|0
    0|0
  • inş karşı cinstir

0|0
    0|0
  • bende yapmıştım sorun değil

0|0
    0|0
  • uf kötü olmuş ya

0|0
    0|0
  • olan olmuş amaaan

0|0
    0|0
  • Zaten sarhosmussun özür falan dile.

0|0
    0|0

• Kuzeniyle evlenenler var ama sen çıtayı fazla yükseltmişsin

0|0
    0|0
  • bence sevgili olun

0|0
    0|0
  • Bende de aynisi teyzemin ogluyla oldu kuzenimi gec yasta tanidim bilmiyodum ole kuzenim oldugunu 17 yasimda iken tanistik neyse alkol sonucu bu olay oldu ve cidden sikintuli bir durum Şu an 22 yasindayim 5 yil gecti evli ama beni rahat birakmiyor agbi diyorum mesafe cizmeye calisiyorum ama olmuyor bence olmamis gibi davran bahsi acilmasin ama biz ne desek bos devami gecelecektir bu olayin

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla hamile de kalirsin sen

0|0
    0|0
  • hic bisey hatirlamiyorum ayagina yat bence kanks

0|0
    0|0
  • Kizmi erkekmk ani ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...