İzmir alsancak telve cafe ecem hanıma fal bakdıran varmı?

ben bu bayana gıtdım fal bakdırmaya akıllara zarar dıyorum... hayatım boyunca boyle yorumcu gormedım ben... resmen 2 gunde bır gıder oldum... sızlere tavsıyem sızde gıdın bakdırın katına dıye bır fal var ona bakıyor ama muhtesem bakıyor arkadas anlatılmaz yasanır...

Güncellemeler:
BEN HEPSINE GITDIM HEPSINI BILIYORUM FIESTADA BIR KERE CENK VAR SEVGI ONUN YANINDA NEKİ ALLAH ASKINA BILIP BILMEDEN BURAYA YORUM YAZMISSIN SIK CAFEDE FATMA HANIM VAR TELVE CAFEDE ECEM HANIM VAR BEN HEPSINI GITDIM GEZDIM GORDUM LUTFEN BURAYA SONRADAN GELME FALCILARI DEGIL ASIL YERINI KANITLAMISLARI YAZARSANIZ SEVINIRIM...
arkadaslar ecem hanıma gıdıp fal bakdıran var mı aranızda gercekden yoksa buraya reklamcılarmı basdı? baskalarını kotulemek onun ıyı basarılı oldugunu basdırmak ıcın reklamlara gerek yokkı... ecem hanım konusulmaz bence tartısılmaz bence google yazın ızmır falcı ecem hanım dıye okuyun derım o zaman... bır de sozde anlatdıgınız falcıları yazın bakalım hakkında ne acıklama cıkıcak... :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Reklamları izledik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ona degil de Alsancak cafe fiestaya gitmistim. Orda bir Sevgi var her seyi bildi her seyi. Tabi tuzluydu biraz ama olsun degerdi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben asla inanmazdım böyyle şeylere.. bu kadına gidene kadar.. açıklayamadığım bir efsun var kadının üzerinde.. dedikleri ya gerçekleşmiş oluyor ya da sonradan gerçek inanılmaz

0|0
    0|0
  • Merak ettim seni etkileyen hangi sözleriydi

0|0
    0|0
  • Fala inanmam

0|0
    0|0
  • İyi reklam yaptın..

0|0
    0|0
  • fala ınanmaaaaa

0|0
    0|0
  • Samdana git bnce alasehirLi orasi

0|0
    0|0
  • Var tabi teyzem olur

0|0
    0|0
  • Kemeraltında Gül varmış. Gazete makalelerine bile çıktı kadın. Köşe yazısı yazan adamın tam 20 sene önce yabancı bir kadınla evleneceğini söylemiş. Gerçi ben inanmam ve hiç gitmedim ama şeytan işte bir gün yoldan çıkartacak sanırım

0|0
    0|0
  • Senin gibi lanet nasıl geldi deyip kovalamisti beni

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...