Benimle tatile gelinirmi? Ne yapmalyım?

Arkadaşlar bu yaz arkadaşım ve onun bayan arkadaşı tatile gitcez. ama onlar çift benimde tatile götürcek bir sevgilim yok. 3 kişi çokda hoş olmayacak masrafları ben karşılasam sanaldan bayan arkadaşlara desem tatile giderlermi bana kriter olarak ortam bozulmaması yeter? yaşda sorun yok yani ben 28 yaşındayım fark çok aşırı 25 yaş falan olmadıgı surece

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• neden gelinmesin :D

0|1
    0|0
  • niye bayan :D?

0|0
    0|0
    • çünkü arkadaşım ve kız arkadaşı olcak yani ben yanlız kalyorum oyuzden bayan ama ikiside erkek olsa bende erkek derdim demi:)

• ya tek gidilmez bende orda okeyim fakat onlar cift halinde takılıcak diyosun yanında bir erkek olrsa cok daha fazla eğlenirsin kızlar cok ugrastırıcı tatil mi yapıyosun trip yemeye mi gidiyosun belli değil yok buram agrıyo yok onu yapamam buna gidemem saçmalık eğlenemiyosun

• öyle ayıp olur yanımda kimse olmasa tek olsam abes ama bir bayanla gitsem hoş olur bayan kriterim yok yani:) ama bir erkekle gitsem 3 erkek ve 1 bayan olmaz öyle ya o sevgilsini bırakcak herkez erkek olcak ya da ben bir bayan arkadaş bulcam sevgilimden hesapsız ayrılmaman gerekiyomuş bunu ögrendim önceden hazırladıgımız bir plandı ben ayrılınca böyel oldu:)

Yükleniyor...