Yol ihlali yapanları hangi siteye şikayet etmeliyiz fotoğraflarla?

Hani emniyet şeridinin dışından gidenler falan var ya sırf beklememek için.. EGM kendi sitesi bakmaz herhalde başka bir site mi var acaba?

0|2
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiye'nin her yerinden EGM'nin sitesine girilerek ihbar yapılabiliyor. Form kutucuğundan hangi emniyet müdürlüğüne ihbarda bulunacaksan o ili seçiyorsun, ihbar otomatikman ilgili emniyet müdürlüğüne yönlendiriliyor.

Aşağıdaki linkteki adrese girerek ihbar edebilir, çektiğin fotoğrafı da ekleyebilirsin. Gerekli cezanın yazılacağından emin olabilirsin.

https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Emniyetin app store'da uygulaması var. Fotosunu çekip şikayet edebiliyorsun trafikteki tüm şeyleri. Hatta yaya geçidine araba park edenleri özellikle şikayet ediyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskiden Whatsappüzerinden bir şikayet hattı vardı.
    EGM'nin de web-sayfasından ihbar edebiliyordunuz fakat yasalarımız vatandaşın ihbarını muteber saymadığı ve cezanın sadece Devlet görevlilerince tespit edilebileceğini belirttiği için vatandaşın şikayeti kabul edilmiyor.

Kanunları yamuk ve çarpık olan ülkenin hali ortada.
    Taksime kışla yapmakla uğraşacağına kıymetli (!) Devlet büyüklerimiz bu tür yasalara öncelik verseler keşke.

1|0
    0|0
  • Emniyet şeridini kullanan öküzlerin arabasını emniyet şeridinde ilerlerken plakası görünür şekilde resmini çek. İstanbul emniyet müdrülüğünün oluşturduğu whatsaap numarasına atıp, şikayetini ve ihlalin işlendiği yolu vs. yazarsın. Bu 0552 155 0 155 veya 0533 155 0 155 numaralarıdır. Bu ikisinden birine şikayetini bildirebilirsin.

Böyle duyarlı olduğunu için tişikkirlir hanımefendi.
    http://i.hizliresim.com/3okJpO.jpg

1|0
    0|0
    • Ben tişikkir idirim yardımcı olduğunuz için. :)

• Plakasını alıp 155 i arıyarak şikayet edebilirsin. Fotoğraf çekip verecekelri adrese atarak cezai işlem uygulatırsın.

1|0
    0|0
  • Bizim burdada eşek zekalılar u dönüşün yasak oldugu yerden u dönüşü yapıyor üstelik kaza oluncada zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyor. Amele sümügü. Adam kırmızı ışıkta yaya çiZgisinin üstüne kadar çıkıyor bir gün arabalarını parçalayacam sinir oluyorum. Kazalara sebebiyet veriyorlar.

1|0
    0|0
  • 154 e bildir

1|0
    0|0
  • Egm bakar, bakarsa

1|0
    0|0
  • İlgilenmezler

0|0
    0|0
  • Buraya şikayet ediyorsun sonra admin de soruyu kaldırıyor

1|0
    0|0
    • Ne zaman şikayet ettim buraya pardon?

• Bir ara emniyetin whatsapp hesabı vardi. Çektiğin görüntüyü saati ve konumu atıyordun. Yetkililer gerekli işlemleri yapıyordu. Fakat geçen ay kapalıydı. Tekrar bakmak lazım belki açılmış olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...