Sorduğunuz soruya sırf cevap vermek için cevap verenler için ne düşünüyorsunuz?

Burda amaç yardımcı olmak değil mi? Neden çoğu kişi insanlara yanlış bilgi veriyor? Nedir bu ben çok biliyorum merakı?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Gıcık oluyorum. Burnumu deldirdim, iltihap kaptı nasıl çözerim diyorum, ıyy iğrenç niye deldirdin yakışmıyor kimseye diyor. Eşeğin z. kinden dolayı deldirdim diyicem, o olacak. Kendileri ozeniyorlar ama aileleri izin vermiyor, fesatlık yapıyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Saçmalayanlara saçma cevaplar veririm adam akıllı soru soranlara adam akıllı cevaplar veririm benim düşüncem bu.

2|0
    0|0
  • Zaten soruna cevap niteliği taşımıyorsa cevap şikayet edebilir veya moderatör kişilere şikayet edebilirsin. Gereksiz, alakasız, troll ise paylaşım kaldırılır zaten..

1|0
    0|0
  • hic bisey

1|0
    0|0
  • Boş insanlar olduğunu düşünüyorum aynı zamanda bencil

1|0
    0|0
  • Bilmediğim bir konu hakkında yorum yapmam ve gereksiz buluyorum...

1|1
    0|0
  • Yanmış beyinler hep

1|0
    0|0
  • ukalalık tan başka bir şey değil

1|0
    0|0
  • Bence aslinda bilmediklrini gosteriyor, Xper puan almak için yapıyor çoğu, hele 3-5 kişi var hep görüyorum hep de alay etmek için...

1|0
    0|0
  • Canlari sagolsun

1|0
    0|0
  • İnsanların bruadaki psikolojisini anlamak zor, herkes bir komiklik peşinde , kızlar hadi bugün kimi fırçalasam kimi azarlasam peşinde.
    Bu insanların amacı yarıdmlaşmak , güzel sohbet değil mi burada?

1|0
    0|0
    • Bende bu sitenin amacinin Yardımlaşma olduğunu düşünüyorum.

• Bizim milletimiz herşeyi amacı dışnda kullanmaya çok alışmış.
      Geçen gün bile bir siyasetçi kız bulmak için acil servislere gidin dedi.
      Millet kafayı yemiş

• Amaçları kız ve xper

1|0
    0|0
  • Bilmediğim şey hakkında yorum yapmam

1|0
    0|0
  • Sırf soru sormak için soru soranlar hakkında ne düşünüyorsam onlar hakkında da onu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Aman takmam boş insanlara

1|0
    0|0
  • Amaç xper kasmak

1|0
    0|0
  • Troll şahıslarla ilgilenme, yorumlariyla da

0|0
    0|0
  • cahiller

0|0
    0|0
  • yanlış bilgi tartışılır görüşünü yazmış çıkmıştır sen ne almak istiyorsan içlerinden kendine alabilirsin

1|0
    0|0
    • Yanlış bilgi tartışılır diyorsunuz peki tamam. Ama burda genelde cinsellik dışındaki sorulara pek insan yazmiyor onu geçtim atiyorum eğitim veya bir davayla alakali soru sordugumda yanlış yönlendirme aldim defalarca. Görüşü kendine göre doğru olduğu için yazıyorlar ama olaydan haberleri yok. Hos bir durum değil bence :)

• seninde bildigin gibi konularda uzman kişilerin yer aldıgı bir sosyal platform değil, dava demişsin en küçügünden en büyügüne prof. destek alman lazım avukattan :D
      Cinsel ilişki konusuna gelince insanların tek uzman oldugu ve aynı dili konuştugu tek ortak nokta diyelim :D

• Fikri yoksa veya yanlissa yorum yapmasin o zaman

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Xper sapigi olduklarini dusunuyorm

1|0
    0|0
  • Zaman kaybı. Saçma sapan yaptığı görüşe bi' de görüldü yapmakla uğraşıyorum.😏

1|0
    0|0
  • Ya da xper kazanma meraki

1|0
    0|0
  • Hicbisey düsünmüyorum herkes istediği gibi takılsın hakaret olmadıkça

1|0
    0|0
  • Çoğu troll sorularda öyle cevaplarda öyle

1|0
    0|0
Yükleniyor...