Kızların hesabı neden kapanıyor kapanıyo?

arkadaşlar açıkcası burada biz erkekler ugraşıp didinerek kız arkadaşı yapıyoruz ve bunu yaparkende bir sürü emek veryoruz ikna kabiliyetimi kullanıyoruz neyse ulan kaç gundur hiç bir bayandan ses cıkmıyo beni unutTularmı diye mesajlarıda yazayım dedim yazmaz olaydım mesaj kutumda 3 tane bayan kaldı yaa hepsinin hesabı engellenmiş kardeşim bu böyle olcaksa ugraşmayalım boşa hesaplar neden kapanır? :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kim bilir kaç kişiye ikna olmuşlar dır :D

0|0
    0|0
    • ikna olmaları sorun degil:) aynı şey benim içinde gecerlide ikna oldu diye hesapmı kapanır arkadaşım ya çok canım sıkkın şu mubarek cuma gunu cuma gunu olacak işmi ya sende dikkat et hesabın kapanmasın benim yaşadıklarımı başkası yaşamasıon be arkadaşım

• teşekkürler :)

• senden kıymetlimi :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanaldan kız düşürecek kadar ne yasadin? Bir de utanmadan yazmissin mesaj kutumda 3 bayan tek kaldı diye. Aynı anda kaç kizla konusuyorsan artik 3 bayan yetmiyor demekki sana.

1|0
    0|0
    • sayın emeklivampir hanım neyin öfkesini benden cıkarıyorsunuz bilmiyorum ama sanalda kız düşürecek kadar derken düşürmek hoş bir ifade degil ne yaşadınıgını derken anlamadım gercektende? birde utanmadan derken ben 3 bayandan bir tanesiyle bile sevgili olmadım ya da evllilik vaadinde bulunmadım senn normal erkek arkadaşların olmuyo sadece bir tane erkekleri görüşürsün briden cok arkadaşın olunca utanıyomusun?

• Benim arkadas ortamimi sevgili durumumu nerden cikardin sacmalamissin gerçekten guldum buna 😂

• gül tabikide kimseyi aglatma gibi bir derdimiz yok politik cevaplar vermek soruları yanıtladıgınız anlamına gelmez soruları cevaplayamadıgınız için ithamlarınızı size iletiyorum saygılar.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kapanmamis ki seni engellemisler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...