Evlendikten sonra erkek neden değişir?

Sevgililikte o kadar romantik, anlayışlı, sevgilisini üzmemek için elinden geleni yapan erkekler evlenince nasıl olsa evlendik deyip öküz moduna geçiyor. Romantizm yok, halden anlama yok ne olacak kadın bir süre çekiyor. Mutsuz olduğundan ötürü o da karşısındaki insanı kırmaya başlıyor zamanla. Sonuç şiddetli geçimsizlikten boşanma davası.

0|0
27|6

En İyi Kız Görüşü

• Romantizim midemi bulandırıyor. Bana bir öküz lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Aman aman vallahi evlilikten soguyoruz

1|1
    0|0
  • Beni böyle sorularla evlilikten soğutamayacaksın.

0|1
    0|0
  • Ulaşabilecegi bisey kalmaz eskiden eminim cok cazip gelen sey ulasildikdan sonra degerini az da olsa yitirir zaten hep yanimda diye dusunur

0|1
    0|0
  • evet genelde erkekler böyle. nasılsa elde ettim diye düşünüyorlar ama her erkek böyle değil. umudu kaybetmemek lazım.

kadın ve erkeklere tavsiyem, halden anlayan, konuşulabilen, dost olabildiğiniz kişilerle evlenin. Zamanla sorunlar çıkacaktır, konuşa konuşa aşarsınız. her zaman ama en çok yaşlılıkta, dostluğa ihtiyacımız olacak.

1|0
    0|0
  • Ah ah capkincim ben bunu cozemedim... Benim gibi kadin bile kandirildiysa 😆😆😆

0|1
    0|0
  • Bunu bir erkeğe soruyorum ve aldığım cvp. şu : "Değişen sadece erkek mi, günah keçisi biz miyiz?" :D

0|0
    0|0
  • Peki kadın ne yapıyor? Göbeğini kaşıya kaşıya uyanıyor, dip boyası geldiğinde amaaaaan bir ara boyatırız acelesi mi var canım diyor. Önceleri makyajsız bakkala gitmeyen güruh bıyık bırakmaya başlıyor. Adam haklı beyler dağılın.
    #esitlikbudur

0|0
    2|0
  • Sevgiliyken tek kendine sorumlular evlendikten sonra her iki tarafin büyük sorumluklari oluyor.
    Aslinda her iki taraf değişiyor. Bu değişim aslinda kötü değil eğer iki tarafda bilincindeyse olayların

0|0
    0|0
  • Hevesini alır ve biter

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum size sormali

0|0
    0|0
  • en iyisi evlenmemek

0|1
    0|0
  • Yok ya her evlilik öyle değil dedemle babanem birçok sevgili karı kocadan daha romantik 😅 birbirlerini hala kıskanıyorlsr ya baktıkça evlenmek daha çok istiyor insan hahaj yerim onları

0|0
    0|0
  • Sevgi bitiyor

0|0
    0|0
  • Ne oldum delisi olmak.. Gül gibi eşin var (hem kadın hem erkek için) ama bir süre sonra dışardaki insanları kırmamak için daha çok çaba harcıyorsun.. Evlendim vebitti diyorlar. Bence asıl o zaman başlıyor..

0|0
    0|0
  • kadini kafesledim diye düsünür cünkü

0|0
    0|0
  • Çünkü değişir

0|0
    0|0
  • Başta dogal olunsaydı böyle sorun olmayacakti :/

1|0
    0|0
  • Sadece erkek değişmez bence

0|0
    0|0
  • her gün kuru fasulye yenmez dedi ya adam ondan herhal

0|0
    0|0
  • Evet eşimde öyleydi hep bir hayyellr güzel sözler hep kapimda olmalar bizden cikmamlr şimdi ise tam bir öküz

0|0
    0|0
  • çünkü seni elde etti ve öyle şeylere gerk yok artık

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Cunku erkekler odun 😢

0|0
    0|0
  • Fasulye bey ne yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • erkek herşeye ulaştıgı zaman degişir bu kadına baglı mesela herzaman bişeyi gizemli yapacaksın. Evlenmeden önce mesela sana sahip olamamıştır blki degilmemişitr ama evlendikten sonra herşeyibi anda verirsen olmaz sıkılır normal

0|0
    0|0
  • bu yüzden evlenmiorm evlenmicemde. işim olmaz türk erkeğine bakıcılık yapamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence erkek değilde :D bayan değişiyor ,.

0|1
    0|0
  • Kızın köprüyü geçene kadar, yaptığı nazın bir rövanşı olmalı ama değil mi?

0|1
    0|0
  • O erkek adam değildir belki ondan

0|0
    0|0
  • Degismedim

0|0
    0|0
  • sananeee

0|0
    0|0
  • Cunku insanlar birbirini icerik olarak cok iyi tanimiyor. Birde evlenmisin artik elde etmisin umursarmisin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...