Acil Yardıma ihtiyacım varrrr?

Merhaba arkadaşlar ben evliyim evlendikten 4 ay kadar sonra dayım gelip benden bir iş yapmak için bilezik istedi ben vermek istemedim ama abim bende onlarla bu işi yapıcam versen iyi olur filan diyince onu kıramadım sonra eşime sorun o da kabul ederse veririm dedim eşimde bana birakinca 4 tane bilezik verdim 1 ay içinde geri odiyicem diye söz verdi ama isi batti olmadi 18 ay geçti hala vermedi bir iki defa aradim sordum çok mahcubum şu is var o olsun vericem bu iş var diye diye oyaladi durdu 90 bin TL borca girmişti hepsini ödemiş bir benimki kalmış ben artık ne yapacağımı bilmiyorum eşimle aramız bozulmaya başladı sürekli kavga ediyoruz ne yapmayalım nasıl alabilirim elimde resmi bir belgede yokki mahkemeye filan vereyim bir akıl verin bana lütfen

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Abinle konuş artık aram açılıyor bu işe çözüm bulun de kendi kanımada güvenemiceksem neye güveneyim de çözsünler

0|0
    0|0
  • Araya tanıdık koy

0|0
    0|0
  • Eşin sana birşey diyemez o Zaman sana bırakmayacaktı kararı

0|0
    0|0
    • Ben bu kadar süreceğini bilmiyodum diyo bunlar nasıl insanlar diyo oda haklı bişey diyemiyorum o altınları kaç yılda yaptı çalıştı eşek gibi şimdi zoruna gidiyo

• şey yap soğuk su iç

0|0
    0|0
  • Elinde kanıtsız mahkemeye gidemezsin kaybedersen yine borca girersin artık insafına kalmış

0|0
    0|0
    • bir kaç arkadasim şahitlerin olursa şikayetçi olabilirsin dediler ama ben hiç böyle şeylerle ugrasamam bide dayım eşimin tarafı kim bilir ne laflar ederler 😳

• İnşallah dua edin 😟

• İnşallah

• altın da fırladı, zannetmiyorum vereceğini. abine rica et bir konuşsun bakalım.

0|0
    0|0
    • Abim de konuştu bir kuyumcuya her ay bir miktar para vereyim 1 bilezik oldukca alsın demis ama bunu diyeli 3 4 ay oldu hala ses yok 😳

• dediğim gibi altın sürekli yükseliyor. durduk yerde zarar ettiğini düşünüyordur.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ev alcaz mobilya alcaz paraya ihtiyacımız var falan de annemle babam öyle yapip butun borclari toplamiştı 😂

0|0
    0|0
    • Bizde ev alcaz diyoruz ama işte şu gün bu gün oyalayip duruyo

• İnsallah sorun olmaz zaten büyükler araya girince hersey hallolur dert etmeyin kendinize :)

• İnşallah canım çok saol

Yükleniyor...