Sadece Detayı Oku Yorum Yazma Elini Kalbine Koy Düşün?(kısa)?

Bugün Mezarlığa gittim 5 ay göreve gideceğim için Kıyafetlerimi giyip Ailemi Ziyaret edeyim dedim 27 temmuzda İzmir'den gemiye bineceğim. Çeşmeler akmıyor ibrikler de boştu. Neyse ibrik ararken arkamdan bir ses geldi (görevli çocuk) Kaptan Abi Babam Hep Beyaz Kıyafet istedi benden alamadım dedi. Oturup ağlayacaktım zor tuttum kendimi. Gömleğimi çıkardım pantolonumu çıkardım apoletlerimi de çıkarmadım ayakkabılarımı da çıkardım al dedim kardeşim. ben bu kıyafetlerle adam olmam dedim al Sen sözünü al evine götür dedim. Abi Sen ne yapacaksın dedi. Benim Babam burda Senin Baban hayatta ve İnsanlar Sözleri için yaşarlar dedim. Yardım edebileceğiniz Her Kim varsa yardım etmekten ona el uzatmaktan korkmayın, Kara Toprağın altında Sizi Koruyacak Tek Davranış İyi Niyet, Yardım etmek ve İNSAN HAKKI YEMEMEKTİR.. Not:Hayat Çok Kısa Sevdiklerinizin Değerini Bilin

2|2
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Oda seni dımdızlak bırakmamıştır umarım

0|0
    0|1
    • Araba vardı Dostum. Hem öyle olsak ne olacak günün birinde öldüğümüzde üstümüzde meslek üniformamız olmayacak. Eğer insan olmayı başarabildiysek insanlar o gün ve o günden sonra Seni ziyarete gelecek. Ama Hak yiyen biriysen yılanlarla uyuyacaksın..

Yükleniyor...