Uyumayanları bekliyoruz?

Uyumayanları sebebiyle birlikte bu postun altına bekliyoruz, dert paylaşa paylaşa azalır :)

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Şubat ayında bir erkekle konuşmaya başladm ama kendisi yurt dışında ve hiç görüşmedim 2 ay sürekli her gün görüştük ama sonra nasıl olduysa kesti herşeyi attı bitirdi nasılsa 1 aya varmaz yazıştık ve affetim 1 2 afta geçmez yine aynı şeyi yaptı bu defada başka kızlada konuşuyormuş bitirdik biz 2 ay hiç ne konuştuk bişey 2 ay sonra o yazdı bana pismanm falan ne istedigimi biliyorum degersiz insanlara deger verdim falan artk seni istiyorm hata yaptm falan bende affetim 1 aydir surekli konusuyorz Agustosta gorusuces donucekk yani ama ben guwenmiyorum ayni seyleri yasarmiyim diye dusunuyorum acikcasi bu yuzdende uyuyamiyorum cunki biseyler hisediyorum... azalir mi peki? Yaram düzelir mi? Bu sefer sever mi?

0|0
    0|0
    • Sevmez..

• Niye öyle dedin ki neden sevmesin belki gerçekten aklı başına geldi

• "Belki" dediğin anda iş bitmiştir. Eğer sen bile emin olamıyorsan seni sevdiğine boşa kürek çekiyorsun demektir

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• Yola çıkcam az sonra

0|0
    0|0
  • yaz benıde kanks

0|0
    0|0
    • Adını dağlara yazdım yariim 😄

• Yokluğuna alışamıyorum ben :( ölüm kurtuluşum hayata dair beklentim yok :(

0|0
    0|0
  • özürdilerim derdimle sızlerı bunaltacam arkadaslar 23 yasında bırı olarak hıc sevgılımın olmaması bunalımdayım bana yardım edın kızlarla konusamayan bır ınsanım psikolıjım bozuldu saplarla gezmekten.. uyuamıyorum ya :( asık olduguma gec acıldım sevgılıs varmıs :(

0|0
    0|0
    • Üzülme be abi ben de ilk 17 yaşım da aşık oldum şu an 18 yaşındayım hayat zehir gibi geçiyor

• Herkes öyle be abi hiç bir şey hayal ettiğin gibi olmuyor

• maalesef olmuyor ama en guzel yerlerdır o hayaller cocukken kurdugumuz o masum düşler büyüdükçe bıtıyor...

• Uykum yok

0|0
    0|0
  • Okyanuslar da kaldın sen boğulaun deredee zamanla unutulur hani aklın neredee 😂

0|0
    0|0
  • Uykubyok geç kalktım

0|0
    0|0
  • Nereye iftar yemeği mi var

0|0
    0|0
  • Kafa başka yerde

0|0
    0|0
    • Acıktın mı yoksa? Kafanı alıp geleyim mi dominostan?

• var mı kredi kartı geçen bir yer bu saatte fazla içersek ben o kızı kaçırırım haberin olsun kanka

• 8 de açar tükkanlar bu saatten sonra o kızı anca kendine kaçırırsın kanka beni çok yordu

• Uykum var ama trip yedim uyuyamıyorum kızla daha çıkmıyoz bile :/ .

0|0
    0|0
    • Tadını çıkar en tatlı zamanları sonradan canavara dönüşüyolar

• Unutmadan söyliyim kızı ben seviyom o korelileri niye bana atatlandı anlamadım asıl kafamı kurcalayan bu cevabı bulursam uyurum belki :/

• Ne korelisi 😄

Yükleniyor...