İçim daralıyor yardım edin?

Arkadaşlar çok ağlayasım var kendimi çok aşırı yalnız hissediyorum içimde acayip büyük sıkıntı var napcam ya

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eh beee!!! Ne işin var o zaman Sanalda!! Kimsem yok ağlayasım var içimde büyük sıkıntı var!! Burda ki sanal klavye fareleri sahte lağım böcekleri Sana yardım edemez Kardeş. Kimsen yoksa Gerçek hayatına dön Ailene sarıl. Burda hiç tanımadığın insanlardan ne bekliyorsun ki? Burası Sana hiç bir şey kazandırmaz. Burdakiler düşene tekme vurmaya çalışır. Senden yararlanmaya çalışır. Sana yemin ediyorum aç şimdi mesaj kutunu geç açık profile gelen 100 mesajı kopyala yapıştır buraya. Gerçek hayatına dön ve buralarda bir daha teselli arama!!!

1|0
    0|0
    • Haklısın cidden ama kafamı dağıtmak için bişeyler yapmaya çalışıyordum sadece

• Dağıtacaksan git evinde dağıt!! Çık balkona aç sevdiğin şarkıları yap kendine kahve ya da al meyve suyunu yanına balkonda dağıt. Ben haklı filan değilim kardeş. Haksız olan Sanalda insanları göz göre kandıranlar. Göz göre göre yalan söyleyenler. Allah belasını versin bu sanalın. Allah bin türlü belasını versin bu yalancıların.11 temmuzda geldim 25 temmuzda gideceğim diyorum ağzımı bozmayım yapmayım etmeyim okuyorum görüşleri hep düşüne tekme. Hep erkek kanatsız melekler burda. Dünyanın en iyi insanları buraya toplanmış. bir whatsapp numarası almak için bir cep teli almak için sahte dünyada bu kadar yalan söyleyenler hiç aynaya bakmazmı? Bu Sanal ortamı kim çıkardıysa Allah onun da belasını versin. Burdaki insanların aldığı nefes yalandır. Kapat hesabını dön Ailene. Buraya 10 yıl sonra da gelsen sahtekarlar hep burda. gitmezler bir yere. Ama Sen git ve geri gelme buralara

En İyi Kız Görüşü

• Bebeğim hiç dua etmeyi denedin mi? Ayrıca sıkıntını Allaha anlat insanlara değil. Hiçbir insan senin içindekini bilemez ama Allah bilir. Ona ağla ona yalvar ondan şifa iste

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yat uyu geçer kanks

0|0
    0|0
  • Kötü birşey mi yaşadın?

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaşlarım tarafından dışlandim onlar olduğunda eğlenirdik gülerdim ama şimdi ne mesaj atan var ne bişey yapan

• Demekki en yakının değillermiş

• Sohbet et

0|0
    0|0
  • Bosver yasa gitsin

0|0
    0|0
  • aynıları bendede var nerdeyse 1 aydır ve geçmiyor hiç çok zor anlayabiliyorum durumunu

0|0
    0|0
  • Soğuk su iç

0|0
    0|0
  • Bende cidden gel beraber ağlayam yaşayamam 😭

0|0
    0|0
  • Ağla rahatlarsın.

0|0
    0|0
  • Abdest al, namaz kıl, dua et veya Kur'an oku derim. Allah'ın seni daima gördüğünü hatırla.

0|0
    0|0
  • abdest alıp Allah'ın adını zikredersen bir süre sonra geçer.

0|0
    0|0
  • neyin var?

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaşlarım tarafından dışlandim resmen hani aramızdan su sızmazdı ve çocukluk arkadaşlarım

• Denemedim ki konusulcak bişey yok durduk yere dışladılar anlamıyorum herkes mi böyle

• herkes böyle değil tabiki de onlarla konuş sorun neden seni dışladılar

Kızlar Ne Diyor 9

• Dusunmemeye calis

0|0
    0|0
  • Abdest al içinin sıkıntısı biraz hafifler :).

0|0
    0|0
  • Ay bende ya gel sarılıp ağlayalım birlikte 👭

0|0
    0|0
  • Gel sarıl bana benimde ağlayasım var birlikte ağlayalım

0|0
    0|0
  • Kuran oku geçer

1|0
    0|0
  • Şu gune kadar yasadiklarini dusun gecmez dedigin neler gecti. Cok uzuldugun agladigin şeyler simdi umrunda değil. Bunlari düşün ben öyle yapiyorum. O yuzden ne kadar uzulmezsen o kadar yararina

0|0
    0|0
  • Ağla

0|0
    0|0
  • Nldu gel dertles benle yalnis hissetme

0|0
    0|0
  • Her zaman boyleyim bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor...