Hakkı'mda tanımadığım insanlar bile yorum yapıyor artık bunalma geldi yeter ya ben ne yapabilirim bu durum? neden?

Yani bıktım Cidde'n bıktım en yakınım dediğim insanların başka yakın arkadaşları onları bana karşı dolduruyor tanımıyorsun lan ne biliyorsun hakkımda da yorum yapıyorsun o hakkı sana kim verdi değilim işte o tahmin ettiğin değilim ihanet etmeyeceğim sevdiğim insanlara ben neden hep yaşıyorum bu durumu bir yanlışımı da görmediler ki yetmedi benim arkadaşlarım da inanıyor etkileniyor neden oluyor bunlar çok önemsiyorum diye mi illa sizin düşündüğünüz gibi mi olmak zorunda yaşamak istemiyorum artık Cidde'n yeter nefret ediyorum bu durumdan yaaa 😢

1|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Başkasının dediğiyle seni önemsemeyecek insana arkadaş denmez yakın arkadaşım diyeceğin insan sen kendini savuadan seni savunacak olan kişidir zaten bir de başkaları ne derse desin takma sen ne olduğuda kötü bir sey yapmadığınıda biliyorsan

0|0
    0|0
    • Öyleydi hep öyleymiş ama ikisinin de Can'ına tak etmiş diğeri baya üzüldü zaten barıştık ama bu arkadaşım çocuğu yaralarından vurmuşlar bu da diğerleri gibi çıkarsa görürsün diye ben hiçbir zaman öyle bir insan olmadım ki 😭😭😭

• Konuştuk şu an karşılıklı olmuyor ama çok konuştuk bunları biliyorum böyle olmak ben de istemiyorum ama Nasıl düzelir bilmiyorum diyor bir eskisi gibiyiz bir değiliz korkuyorum artık bir yıl önce aynı şeyi sevdiğim çocukla yaşadım o daha kötüydü ama bu daha çok acıtıyor sonuçta dost başka bir şey ve ben böyle bir şey gene aklımın ucundan bile geçmezdi onla hiç konuşmadık 3 ay ama bu arkadaşımla konuşuyoruz o yüzden geçeceğini umuyorum ne olsa geçer Bu durum?

• Eskisi gibi takılmaya baslayın birlikte ne yapmayı seviyorsunuz mesela onları yapmaya çalış arkadaşın senle zaten görünüşe göre uzak durma derdinde değil sen herzamanki rahatlığında davranırsan arkadaşında yeniden dost kardeş olur sana

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende hemen yorum yapayım türkçen rezalet bu kadar tırnak işareti kullanman normal mi sence?

0|0
    0|0
    • Ya bir sus ya bir sus kitap yazarım ben yazdım da ne konuşuyorsun

• 😊😊😊

• bir gülme yürü git gece gece asabımı bozma

• Sen nasılsan öyle yaşayacaksın tabiki.. o yakın arkadaşım dediklerin arkadaşlarının ağzına bakıyolarsa sen öyle zannetmişsin.. yakın arkadaşın değil onlar senin.. arkadaşın sadece.. net !!

0|0
    0|0
    • Ya şöyle gerçekten yakınlar ama ben de yakın davranıyorum başka türlü anlaşılıyor beyin manipülasyonu yapılıyor yani

• Yok arkadaşlarını bahsetmiş benim saf Melek'lerim böyle böyle Can'dan bir kız var diye onlar da yapıştırmışlar ne varsa güvenilmez ya diğerlerine benzerse vs vs ben bıktım artık böyle değilim neysem o bir insanım tanımadan Nasıl haklı çıkıyorlar amaçları ne beni tanımıyorlar bile ama sağolsunlar arkadaşlarım Böyle şeyler yaşadıkları için bir güven eksikliği yaşadılar ne yapayım ben şimdi illa başıma bir şey mi gelmesi lazım bir şey olacak ve kanıtlayacağım mı neden yaaa😭😭

• sebebi açık.. kıskançlık.. seninle daha yakın arkadaş olmasını istemiyorlar bu yüzden yapıştırıyorlar yaftayı.. senin yapacağın bişey yok.. gerken cevabı arkadaşının vermesi lazım..

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar kafana takma insanlar böyle işte elden bişey gelmiyor

1|0
    0|0
    • En yakınım dediğim insanları elimden almaları hak mı sence?

• Bıktımmmmmm

Yükleniyor...