Biz kankamla eskisi gibi değiliz ben bu durumu düzeltmek istiyorum güvenini Nasıl geri kazanırım 😭🙈yardım?

Kankam erkek öncelikle biz daha önce hiç böyle olmadık milletin dolduruşuna geldik maalesef o benim ondan hoşlandığımı sanmış ben de sevdiği Kıza ufak bir imrenme yaşadım kız benim yakın arkadaşlarımdan zaten bunalım zamanıma denk geldi ve kız gerçekten güzel olayın onla alakası yok konuşuyoruz ama eskisi gibi samimi değiliz bu beni çok üzüyor bana eskisi kadar güvenmiyor bu beni yıpratıyor o da üzülüyor ama Nasıl düzeltebiliriz biz bu durumu lütfen bana bir şey deyin ben eski güvenini geri istiyorum sarsacak bir şey de yapmadım zaten doldurmuşlar ama çok sevdiğim biri ben onsuz yapamıyorum canımdan can olmuş bir insan ne yapabilirim bu durumda lütfen bir şeyler söyleyin biz ilk defa böyle olduk o da ben de aklımızın ucundan bile geçirmezdik sürekli bir suç arama halindeyiz bu ne zaman bitecek yoruldum artık 5 gündür böyleyiz ama dayanamıyorum çok yakındık bir de doldurmuşlar işte bu kadar çabuk yakın olmamız ile ilgili inandı diye kırıldım ama önemli değil benimki geçti gitti onun geçmiyor neden böyle oluyor bitsin artık şu durum lütfen söyleyin ne yaparsam normale döneriz 😭😭😭😭😭

Güncellemeler:
Şu soruya cevap verin bu durumu yaşayanlar Nasıl davranmam gerektiğini söylesin lütfen 🙈🙈🙈

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Zamana birak okumadim

0|0
    0|0
    • Onu demesi Kolay başınıza gelmezse nereden bileceksiniz ki demesi kolay zaten herkese herkes herşeyi çok biliyor zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• Of cok ergensin ya ama sunu soyluyum kankana ilgin var bu belli uzak durmaya calis bir sure sonra baska erkeklerle ilgilemdigini ona goster ki ondan hoslamdigini saanmasin

0|0
    0|0
    • Söyledim öyle bir şey yok inan ilgim yok sadece çok değerli Benim için olay bu kadar basit benim sevdiğim biri var zaten Nasıl düzeliriz diye soruyorum neyim var diye değil başına gelmeden bilemezsin bu bir sen anlaşılan müthiş bir hayat yaşıyorsun böyle bir şey ergence geldiğine göre tabi içiniz fesat toplumca yok ilgim sadece önemli illa bir şey mi hissetmem gerekiyor bu ne saçma bir şey ya ne yaşıyorsak böyle düşünenler yüzünden oldu işte 😑

• Şüphelenmiş ama attım o şüpheyi sadece kızı kıskanmanı bilmiyorum güvenimi sarstı diyor tamamı değil ama öyle bir hissettiriyor ki gir arabanın altına öl daha iyi ya düzeltmek istiyor p da olmaz böyle diyor ama ne yapacağımızı bilmiyoruz Ben ne yapayım suçumu kabul ettim yalvardım hatta hayatımda iki erkeğe yalvardım biri sevdiğim insan diğeri bu arkadaş ama onla öyle değiliz gerçekten kardeş gibiyiz millet öyle sana sana beynine işlediler çocuğun bir şeyler yapmam lazım lütfen yardım et 😭😭

• Birincisi cocuga yalvarma sakın akişina birak mesaj atma bir sure cool ol biraz ya eziklik yapma sakin ikincisi kizi kiskandigini itiraf etme imrendim sadece hos kiz mutlu olursunuz insallah filan de 3. su zorlama eskisi gibi olaljm diye onun guveni sarsilmis bir kere uzerinden biraz zaman gecene kadar bekle mesaj filan atma o attikca cevap ver derse ki biye boylesin beni kirdin suphelenmeyecektin benden de

Yükleniyor...