İnsanları siyasi görüşlerine göre yargılamak?

Şu yaşıma kadar kimseyi dışgörünüşü için parası, güzelliği, yakışıklılığı için sevip değer vermedim ama arkadaşım sandığım bi'şeyler paylaştığım birisi beni daha dinlemeden kesin bir yargıyla engelledi burda.
Bana hayat çok ders veriyo şu sıralar..
her solcu dinsiz olmadığına göre her AKP'li de Atatürk düşmanı değildir.

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Siyasetciler afedersin köpek gibi ortalığı ateşe verir evinde rahat oturur ertesi günü yan yana oturup konuşurlar
    Biz millet ise onların kinini tutup birbirimizi yeriz ne saçmalık değil mi? Ben siyasi goruse gore bir insanı asla yargilamam ... (özel durumlar haricinde)

2|0
    0|0
    • Bende öyleyim her konuda.
      Siyasi görüş nedir ki ben bununla bir değer biçiyim insanlara ya tuhaf..

• 👏👍👍

• Eig için tskrler

Erkekler Ne Diyor 15

• insanı siyasi görüşüne göre yargılamam lakin birisi gelip de adam çalıyor ama çalışıyor dediği zaman tepem atıyor; ana avrat küfrediyorum

1|0
    0|0
  • Aynen 3-4 yillik bir arkadasim gecen gun siyasi gorus ayriligi yuzunden agza alinmiyicak laflar etti engelledim bende senin gibi

1|0
    0|0
  • Sağcı olur solcu olur Müslüman veya başka bir dine inanan biri olur buraya kadar normal ama vatana ihanet edenide en ağır şekilde yargılıcaksın tabi düşünce özgürlüğü var ama biyere kadar tabiki işin içine vatan girerse iş değişir.

1|0
    0|0
    • Orası öyle vatanıma ihanet eden karıştıran kim varsa kahrolsun !
      Ama durup dururken bu şu partili lanet olsun demek manasız dışlamak , önyargı gereksiz..

• Aynenn.. O yüzden A partisi mükemmelde C partisini tutanlar kötü diyemem.
      İnsanların binbir türlüsü var kişiyi tanımadıktan sonra onla bunla olmaz.
      Tişkir ettiimm 😊👍

• Rıca ederim :)

• Ön yargı çok kötü

1|0
    0|0
  • Siyaset arkadaşlığı öldürür. Katil için arkadaşımdan mı vazgeçicem

1|0
    0|0
  • fanatizmin boyutları hayata etkileri bunlar

1|0
    0|0
  • Yahu bunların içini nefret bürümüş. Milletin devlete hakim olmasını kaldıramıyorlar ve bu tiplerin hiçbiri de türk değil. Milleti sömürüyorlardı, Erdoğan geldi bu oyunu bozdu. Bütün nefretleri bundan.

1|0
    0|1
    • Sebepleri nedir bilmem ama ağır derecede insanlığın önüne geçmiş ona üzülüyorum.

• Ne diyim ki bizi birbirimize kırdırıyo bu siyaset.
      Millet işini gücünü bırakmıs politikacı kesilmiş.
      Oysa herkes sorumluluklarını bilip yerine getirse çatısmada olmaz.
      Demokrasiyi tercih meselesini anlatmak gerek bu insanlara..

• Anlatamazsın bunlara...

• siyaset adamı herşeyden eder o yüzden kimseyle siyaset konuşmayacaksın en temizi

1|0
    0|0
  • Öyle bir durumdayız ki, insanlar sadece siyasi görüşleri yüzünden birbirine düşman kesiliyor. İnş

1|0
    0|0
    • İnşallah tez zamanda birliği sağlayabiliriz. Biz birlikte güçlüyüz

• İnşallah ya..

• Hoş olmayan ara açabilecek bir durum.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle facede çok görüyorum

1|0
    0|0
  • Bu ülkede herkes kendi işini yapıp siyaset konusmasa kimse kimseyi yargılamak zorunda kalmaz.

1|0
    0|0
  • İnsanları sevdiği ve inandığı şeylere göre yargılayamayacaksak neye göre yargılayacağız? Bu yargılamak illaki kötü anlamda düşünmemek lazım.

0|0
    0|0
    • Tamam insanlar yargılanır ama senin sevdiklerinle zıt düşüyo diye hayatından çıkartmak önyargıyla yaklaşmak nedir?

• Ya arkadaş ben Akp'liyim o da karşıt görüş
      İnstagramdan takipleşcektik ve profilde akp yazısını filan görünce Atatürk düşmanlarını sevmem dedi mantıksızlığın dibi ya. Engelledi.
      Sana doğruysa bilemem

• O da akplileri sevmiyordur ve bir arkadaşlık istememiştir. Daha düzgün bir dille açıklayabilirmiş..

• mustafa kemale inan hiç saygım sevgim kalmadı hep putlaştırıyorlar halbükü kendisi olgun bir müslümandı

0|0
    0|1
    • Mustafa kemal müslüman değildi adamı olmadığı kalıba sokmayın
      aç kazım karabekirin hatırtalarına bak aç doğu perninçekin genelkurmay arşivinden aldığı atatürkün el yazması eserlerine bak ya da ingiliz gazeteciye verdiği röportajı oku dinler ile ilgili ne diyor tüm dinlerin denizi boylamasını istiyorum diyen kim?

• bak sen 23 lük ergene ilk önce had nedir öğren sonra konuş kadir madir tanımam aç genelkurmayın arşivine bak evlat ek yazmaları var ortada bu adamın inancı saygı ayrı olay ona sen karışamazsın konu o değil

• @BEYİNFIRTINASI3423 benden büyük olman birşeyi degiştirmez işine bakarmısın rica etsem?

• Her solcu dinsiz olmadığına göre ne demek eğer soldan kastın reel sosyalist (Komünizm ) ise ateist olmak zorundadır teorisi gereği
    Ak partili olup da değil mesele müslüman olup da atatürkü seven münafıkdır islama en büyük darbeyi vuran siyonizm ile atatürkdür tarihsel olarak ki ittihatçılar siyonizm eseridir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikopat_hatun diyorki bna göre insan insandır ayrım olmaz ama görüşlerini çok abartan insanlar düşer gözümden aynı fikirde olsam bile

1|1
    0|0
    • Aynen bak ben Akp'liyim ama tapar şekilde değilim sadece şu zamanın şartlrı içerisinden bana bazı açılardan mantıklı geldiği için tercih ediyorum ama bu demek değildirki Atatürk düşmanıyım bilmem ne ! Yazık önyargı mahvediyo herşeyi..

• Evet teşekkür ederim psikopat_hatun 😊

• Psikopat_hatun diyorki rica ederim :)

• Insanlar ellerinde olmayan şeyler için yargılanmamalı evet de duruma göre siyasi görüşe göre yargılamak çok mantıksız değil

0|0
    1|0
  • Siyaset yüzünden 20 yıl süren evlilikler bitiyor. Sen ne diyorsun?

1|0
    0|0
    • Haklısın ama ilk defa böyle bişey yaşadım , üzdü.
      Ve garibime gitti

• Insanlari siyasi görüşüne göre yargilamam bunu yapan ahmaktir ve onunla asla işim olmaz

1|0
    0|0
    • Yaşasın yalnız değilmişim 😏
      Saol en doğrusu..😊

• Rica ederim boşver muhattap olma derim ben o bu şekilde devam etsin

• Zaten engelledi..
      Öyle yapıcam galiba gelirsede :)
      Teşekkü ederimm.☺

Yükleniyor...