22 yaşında, güzel bir kız evde mi kalmıştır?

orta okuldan sonra okuyamadım... Evliliği hep erteledim ama çevremdekilerin baskısıyla bu düşünceye kapılmaya başladım. Aslında peşimde olan bikaç kişi var ama karakterleri hoşuma gitmiyor. Yüksek paradada hiç bir zaman gözüm olmadı."Hayırlı eş olsun yeter" derim. Sizce biraz büyük bir yaştamıyım (batıda yaşıyorum ama yaşadığım mahalle biraz geri kalmış bir yer, belki bu yüzden böyle düşünüyorum)?

0|1
13|30

En İyi Erkek Görüşü

• gelecekle ilgili böyle planlar kurabilirsin elbette yaşında normal... evlililiği baskı ile değil gerçekten bir yaşam kurmak istiyorsan karar ver... dediğin gibi karakter kişilik olgusu yerinde olmalıseninle aynı fikileri paylaşmalı uyuşabilmeli.. böyle biri karşına çıktığında iyi bir tanıma zamanı içinde evlenebilirsin bu çok güzel bir şey olur senin için...

1|0
    0|0
    • açıkçası toplum baskısı, laf etmesinler diye. Bana kalsa 25 kadar evlenmezdim...

• EİG için teşekkürler..

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 29

• daha 22 yaşındasın bir dur ya , sen bu yaşla evde kalmışsan biz bu yaşla ölmüşüz gömmeyi unutmuşlar demektir :D

2|1
    0|0
  • 22 yaşında ne evde kalması yahu :)

2|0
    0|0
  • hayır neden geri kalasın :) evlenecek erkek te okul okuyorsa ancak 22-23 yaş gibi bitirir, sonra askerlik yapıp iş falan derken yaş gider biraz. kızlar da olgun erkekleri seviyor genelde. olgun erkeklerde bir kaç yaş büyük oluyor erkeklerden genelde :)

1|0
    0|0
  • Yaşın henüz erken.

1|0
    0|0
  • hayır 35 yaşına kadar yolu var

2|0
    0|0
  • Mutluluğu ve huzuru bulana kadar bekle 22 daha ne ki. Etraf ne der baskısından uzaklasmalısın acilen bırak o cahil cühela takımını

1|0
    0|0
    • bende burda yaşamaktan neferet ediyorum. Benim elimde olsa 25 kadar evlenmem. Ama burda bir kızın yüzüne 21-22'den sonra bakmıyorlar. Keşke okuyup, medeni bir yerde yaşasaydım. Akllarını evlenmemle bozmuışlar.

• Yalova öyle biyer değildi naptılar Yalovaya. İyi kazanıcak duruma gelirsen taşın merkeze yasa hayatını kac insanlardan

• öyle yapıcam

• Daha erken ya

1|0
    0|0
  • Hayır evde kalmadın. Takma kafanı acele etme

1|0
    0|0
  • Daha erkej

1|0
    0|0
  • Toplum. baskisi yuzunden istemedigin birseyi yapma ilerde geri donusu olmayan bir karar alip omur boyu cile cekmek istemiyorsan acele etme, nasipten otesi yoktur er ya da gec o seni bulur.

1|1
    0|0
  • Eğitimsiz olduğun için kalmışsın eğitimli insanın evde kalması 30 lu yaşlarken eğitimsiz insanın senin yaşların oluyor

1|0
    0|0
  • Hayir. Daha cok gencsin ne evde kalmasi. Delirdin herhalde.

1|0
    0|0
  • Kalır öyle bir kalır ki aklın şaşar 17 yaşında sevdiğim kızı aldım ben 12 yıldır evliyim hayat böyle yaşanır sizinki tevekkül

1|1
    0|0
  • Sanırsın oldun 30 daha dur

1|0
    0|0
    • mesele evlenecek kişi değil, karakteri, hoşuma gidecek kimse çıkmıyor.

• Daha yolun başındasın çıkar birisi karşına bekle

• yani üniversite bitirmiş biri seninle evlenmez ama kendine göre birini bulabilirsin daha küçüksün

1|0
    0|0
  • 22 yaş çok erken.

1|0
    0|0
  • Yokk olurmu

1|0
    0|0
  • daha erken ya

1|0
    0|0
  • Yok artık 35 yaşında evlenenler var

1|0
    0|0
  • tercih meselesi kimi evde kalır kimi yurtta :)

1|0
    0|0
  • Karakterli biriyle evlen evde falanda kalmadin

1|0
    0|0
  • Neden üyelerimiz hep gizli? Bellini kisnetin burda 😅

1|0
    0|0
  • Kafayı yedi bu kızlar yemin ederim!

1|0
    0|1
  • boyle saçma soru mu olur ya

0|0
    0|0
  • Güzelsen her türlü evlenirsin

1|0
    0|0
    • maksat evlenmek değil. Daha dün bir çocuğa hayır dedim.24 yaşında, maddi durumuda iyi, hoş bir tipide var ama kişilik sıfır. Yani karakterli olsun istiyorum.

• ah bide denk gelse

• Elbet gelir ya sabret ben bulsam kaçımazdım

• Akil yasda degil, bastadir atasözü gibi düşün.. 35 inde evlenenler var Allah hayirli bir eş nasip etsin...

1|0
    0|0
    • inşallah öyle olur...

• herşeyin hayırlısı olsun

• Amin Cümlemize İnşaAllah

• Bu devirde evlenecek insan bulmakta zor be

1|1
    0|0
    • öyle, daha dün bir evlenme teklifi aldım ama çocuğun kişiği hoşuma gitmiyor. Kadınlara meraklı. Evlenirsem aldatır. Bide sinirli bir yapısı var.

• umarım çıkar

• Umarım

• Acele ne

1|0
    0|0
    • toplum baskısı böyle düşündürüyor.

• Topluma bakma hayatını yasa

• yaşın daha küçük bence sorun yapma derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sacmalamayin ya.42 sanki :D 22 daha dur yolun başlangıcı

1|1
    0|0
  • Sacmalama canim 22 daha cok erken, yolun basi sayilir. Dusunme boyle seyleri.

1|1
    0|0
    • sen burdakileri tanısan öyle demezdin. Onların baskısından bıktım artık.

• 22 yasindasin lan yuh ne evde kalmasi

1|0
    0|0
  • 22 bile erken. Max. 27.

1|1
    0|0
  • 25-26 ya kadar yolu var. Elini çabuk tut

1|1
    0|0
  • 35 likler intihar etsin o zaman. Bak bacim bu mahalle baskisini takma. Ayrica ne o oyle evlilik kurtulus mu? Bence her seyin hayirli bir zamani var. Ve dogru kisiyi bulacagin zaman belki daha gec olcaktir.

1|0
    0|0
  • kalmamıştr

1|0
    0|0
  • Saçmalama daha 22 yaşındasın

1|0
    0|0
  • Hayır değil. Hayırlı eş olsun demişin Allah duymuştur. kaç yaşında olursan ol hayırlı olsun yeter. Huzurlu, mutlu bir evlileğin olmıyacaksa evde kal daha iyi yaşın daha genç takma böyle şeyleri.

1|0
    0|0
    • inaşallah beklediğime edeğer...

• tam evlilik çağındasın

1|0
    0|2
  • git hayatını yasa ya ne evde kalması
    erkek mi yok

karşına çıkar elbet

1|0
    0|1
    • Hayatini yasarken postu deldirme :D

• :D fetocuyum ben tobe tobe :D allah seni islah eylesin baska denilecek birsey yok.

• @1907ank
      Aferin sanaa

• Yaşın geç değil bence karakter bozuksa boş ver..

1|0
    0|0
  • Hayır değil ama okumuyorsan veya çalışmıyorsan böyle düşünen çok olacaktır

1|0
    0|0
Yükleniyor...