İslamiyeti Türkler Yüceltecektir sizcede öyle değilmi?

Rabbim Türkler İslamiyeti yaysın diye Türklerin orta asyadan göçünü sağlamıştır ve Anadolu ya yerleşmişlerdir ve en güçlü islam ülkesidir Türkiye olmasa vay diyorum diğer ülkelerin haline...

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Türk'üm 1760 yılı Türkistan göçmeniyim.
    Lakin bugün ki müslümanlık saf değil ki? Sünni, Alevi ve Şafii olarak mezhepçi anlayış var. Gerçek müslümanlık ise sadece Kuran izinde hareket etmektir. Gerçi ben ezoterik birisiyim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İslamiyet'i batırma yolunda gidiyoruz şu sıralar :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen trolsün ve affern sana :D :D

1|0
    1|0
  • Ya kardeşim kuranı kerimde böyle bişiy okumadım ben hadislerde de görmedim bukadar övünmek egodur ve allaha şirk koşmaktır resmen tamam gurur duyuyoruz türklüğümüzle heleki 15 temmuz akşamı duyduğum gururu tarif bile edemem milletimle kandaşlarımla ama böyle hurafe bilgiler yanlış allah türk ermeni ya da arap diye bişiyden bahsetmiyor kuranda insandan bahsediyor önce sonra müslüman ve kafirden bahsediyor dikkat et önce insandan bahsediyor yani önce insan olucaksın diyor vicdanen kalben

0|0
    0|0
  • Kardeş Türkler Orta Asya'dan daha İslamiyetin i si ortada yokken göçmüştür. He detay istiyorsan Ön Türklerin dünyaya nereden yayıldığı meçhuldür.

1|0
    0|0
  • İslamiyeti Türkler Yüceltmediler İslamiyet Zaten Yücedir Türkler islamiyet ile Yüceldiler...
    Ve inşallah Dinimize Tekrar Sarılıp yaşadiğimiz zaman onu tekrar yeryüzüne yayacağiz ve onunla yüceleceğiz zira yücelmeye islamiyetin ihtiyacı yoktur çünkü o zaten çoook yücedir yücelerdende yücedir ama biz aciz insanlarız yücelmeye ihtiyacımız var (

1|0
    0|0
  • Öyle de birde Müslümanlığın şartlarını yerine getirseler ya da getirsek

1|0
    0|0
  • Turkleri radikal Islamiyet batirdi ve batirmaya devam ediyor.

0|1
    0|0
  • dinde milliyetçilik yoktur lakin araplar arap olmayanları 2. sınıf müslüman gözüyle bakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İslami istemeyenlere inat buralara gelmeyi başardı Türkler inşallah bundan sonra daha güzel bir ülke olucaz. Allah inancı olmayandan korkarim ben ondan herşey beklenir. Bu yüzden mutluyum ki güzel bir devletimiz var.

1|0
    0|0
  • Helal olsun cCc

1|0
    0|0
  • Allahın belirli bir coğrafyası mı var? Ya da ırkı falan?
    Sizler böyle saçmaladıkça yüceltmek değil, insanları dinden soğutacaksınız.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Türkler yalnız değil Türkiye vatandaşlarının hepsi desen daha doğru olur
    Mesela ben ZAZAYİM

0|0
    0|0
  • 26 yaşında olan biri nasıl bu kadar avam bir düşünceye sahip olabilir...

0|0
    0|0
  • evet gelecege yeni basarili kaliteli terroristler dogacak turkiyede tayyipin sayesinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...