Ailemden nasıl izin alabilirim?

Eve çok erken gelmek zorundayım kaç yaşındayım hala onlarlayım.. Nasıl daha da izin alabilirim saatler için?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynı durumdayım, bu akşam dışarı çıkmak için babamın işten eve gelmesini bekledim. İzin istedim hayır dedi. İrdelemedim
    Ben kesin yapmak istediğim şeyler için izin almam, ben şunu yapıcam diyip vurur kapıyı çıkarım genelde çünkü babam beni bilir zaten istemeye istemeye geldi bari izin vermiyim de gibisinden, o durum şöyle oluyor ; izin almaya devam ettiğin sürece küçük kalacaksın ve izin vermiyorsunuz diye kızdığın sürece verilmemeye devam edecek. Boşuna atar gider yapma kendini de üzme, "bu akşam işim var geç gelicem. Ya da ben dışarı çıkıyorum 🖐🏼" bundan ibaret ol net ol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 25 yasinda izin mi aliyorsun

0|0
    0|0
  • Kızım ortalık zaten karışık otur oturdugun yerde sende

0|0
    0|0
  • 34 yaşımdayım azıcık gec kalayım ararlar hemen

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• ulan 25 yaşında hala ne izni tamam belki onlarla yaşıyosun ama artık çocuk değilsin ki

0|0
    0|0
  • İzin alma? Ben cikiyorum gec gelicem de cik alisirlar zamanla

0|0
    0|0
  • atar yap

0|0
    0|0
  • Kardesim 16 yasinda kiz istedigi zaman disari cikiyor ciktigi zaman hic izin istedigini duymadim arkadaslariyla gece 11 de eve geldigi oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...