Sigara moral bozukluğuna iyi geliyor mu?

bazen çok içleniyorum. Sigara alayım diyorum, hiç denemedim içmedim. Bağımlı olurum diye korkup uzak duruyorum sonra. 23 yaşındayım, çocuk muamelesi görmeyim :)

Güncellemeler:
çocuk muamelesi görmeyim dememin neden, 23 yaşı küçük görmemden değil :D gizli olduğum için 17-18 yaşlarında sanıp da ergen muamelesi görmeyim diye :D :D

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bağımlı olursun sakın deneme ben pişmanım ve bırakamıyorum aslında sevdiğimden bırakamıyorum ama ayda 400 TL para veriyorum düşün yazık günah

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• moral bozukluğuna kulaklıkta yabancı hareketli son ses de müzik dinlemek iyi gelir , birde roman havası dinlemek son ses müzikde :D genelde hemen düzeliveriyor bende D: sigara mevzusuna gelince , sigaranın sana iyi geldiğine inandığın için psikolojinde otomatikmen düzeliyor sanki sigara bir bk yapıyor gibi hissediyorsun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sigara yalnızlığını paylaşan en iyi dosttur...

2|0
    0|0
  • Yok hikaye o oyle bişey yok hatta daha da ateşlenip terlşyoruz pampa

0|0
    0|0
  • içme içme hiç bir halta iyi geldıgı yok

1|0
    0|0
    • kadının zarifliğini de aldığını düşünütyorum açıkçası. Ama kendimi dipte ve batmış hissetttiğimde gidip alayım bir paket diyorum. Sonra adım atamıyorum çekiniyorum bağımlılıktan

• aynen öyle sıgara ıcen bır kız itici geliyor kendını dipte batmıs gıbı hissettiginde sıgaraya sıgınma duaya sıgın ınancın varsa gecerlı tabı bu dedıgım :)

• Yok, o biz sigara içenlerin kendimizi avuttuğumuz bahanemiz.
    Çok seviniriz yak bir sigara , çok üzülürüz yak bir sigara.
    Herşeyde bahanemiz vardır yani.

0|1
    0|0
    • bağımlılık riskine değmez yani öyle mi :)

• ben de bu bahaneyle başlayım :P :)

• Başlamaya bahane lazım değil. İÇesim var der içersin :) sen durma niyet belli :D

• içme hiçbirşeye iyi gelmez hasta etmekten başka yararı yok

1|0
    0|0
  • İyi gelmez

0|0
    0|0
  • Hiç içmeyin tavsye etmem. Ben askerdeyken bazı zuzular yüzünden alıştım. Çok merak ediyorsanız ufak kağıt alıp sarın kağıt için :)))) Sakın denemeyin bile özenilecek bir yanı yok içemezsiniz zaten başınız döner öksürürsünüz.

0|0
    0|0
    • nargile falan da çok çarpıyor, sigara da aynını yapar sanırım :)

• Sigara içmeyin onun yerine arkadaşlarla hafta da bir nargile yapın daha iyi nargilenin de ağır olanı ve hafif olanı var.

• evet nargile bazen yapıyorum birkaç ayda bir :)

• Gelmez

0|0
    0|0
  • Mesela gidip Camel Black içersin ağır sigaradır moralini yerine getirmez ama hafif birşeyler içersen moralin düzelir.
    23 yaşındasın bir muamele görmezsin hayatına karışamazlar rahat ol.

0|0
    0|0
    • sigarayı sorduğum için dedim ya :) 18 yaşında falan sanıp da cevap yazmasınlar diye :D

• iyi gelir ama bağımlı olursun başlarsan make your choice kanka

0|0
    0|0
  • Geliyo

0|0
    0|0
  • Hyrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayir

0|0
    0|0
  • Cikolata daha iyi geliyor ablam :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim canım benim, hemen gidip yiyim 1 tane :) bugün depresyona start verdim de biraz

• doğru ileriyi de düşünmek lazım :) sağol canım :)

• Ne demek :) bir de dusunsene... aliskanlik yapmisin.. sonra cocuklarina da zarar nasil diyecen onlara sigara icmek yanlis bisey diye? Gelip sana ama anne sende iciyon dicekler

• Bir iki kere içmekle bağımlı olmazsın, o uydurma biraz bence. Ama moral bozukluğuna iyi falan da gelmiyor o da uydurma😂😂

0|0
    0|0
  • Benim nadir dostlarımdan hele kahveyle yan yana geldi mi Allah ben o an mutluyum

0|0
    0|0
  • gelmiyo sadece efkara güzel eşlik ediyo ;) ilk seferinde zaten bağımlı olman imkansız gibi bir şey ama elbette önerilcek bir şey değil hiç bulaşma bence kdfkkd

0|0
    0|0
    • haklısın :) efkara eşliği konusunda katılıyorum

• Hayir gecirmiyor 1 2 daldan bsey olmaz yilda 1 kere bende iciyorm bagimli degilim.

0|0
    0|0
    • zamanla bağımlılık olursa?

• Gelmiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...