İnsanlar olarak eşeklere neden bu kadar haksızlık ediyoruz?

Oysaki onlar sadece yüklerimizi taşıyor bizlere hiç bir zararları yok siz hiç eşegin öldürdügü insan diye bir haber okudunuz mu? Ama aslanlar doganın en vahşi hayvanları iken onları övünmek için kullanırız.. Neden hep zalim olandan güçlü olandan yanayız da , vefakar olanlar ile dalga geçer küçümseriz. Hayatın her alanında böyle degil mi...

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle bu çoğu şey için böyle. Mantıklı, Düşünceli, İyi erkekler genellikle tercih edilmez. Çılgın, Düşüncesiz, Kötü erkeklere kızlar hayranlık duyar. Belkide hayatın kuralı budur deveye seven insana öpen yaranıyordur. Bizde oyunu insanına göre oynarız

0|1
    0|0
    • bu örnegi biraz da mizahi olsun diye verdim ama hayata bakınca bütün alanlarında bunu çok açık görebiliyoruz. Kötü durumda olan bir insan olsa destek vermek yerine küçümsenir iyi durumda bir insana ise yaranmak için her şey yapılır.. çoktuhaf yaradan dogamızı neden böyle yarattı en çokta bunun cevabını merak ederim

• Dostum olmuyor başka türlü tek kişinin iyi olması çözemiyor. Sağlık olsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Köpek, eşek, sığır kelimelerini hakaret olarak kullanıyor olmak ilginç gelmiştir hep.

0|1
    0|0
  • Etmiyorum

0|1
    0|0
  • Çünkü güçlü isen korkulursun ve saygı görürsün güçsüzsen ezilirsin ve küçümsenirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...