En yakın arkadaşımın abisinin nişanı var?

En yakın arkadaşımın abisinin nişanı var beni de çağırdı gitmeli miyim ve sizce elbise mi giyim etek mi yoksa kot bluz yeterli olur mu sizce ne yapayım? Gidiyim mi yoksa aileden değilim sonuçta gitmesem mi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin orada en yakın arkadaş kavramı dış kapının dış mandalı gibi bir şey sanırım.. Nişandan bahsediyoruz çok özel bir durum olsa anlayacağım ama arkadaşın çağırmasına rağmen böyle diyip arada kalmak sen emin misin en yakın arkadaşın olduğuna? Yanlışlıkla en yakın arkadaş falan oldunuz sanırım.. Muhtemelen gideceksin abartılı bir şey olmasın..

0|0
    0|0
    • O ailenin içinden değilim annesi benden pek hoşlanmıyor çok görüşüyoruz diye bende çekiniyorum

• Elbette seviyorum

• O zaman böyle önemli bir günde onun yalnız bırakmayacaksın.

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar yakınmış

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• Üzmezsin o da utangaçmış biraz kendi başının çareaine bakmayı öğrensin ünili olacaksınız yakında bir de özgüven biraz...

• O da doğru

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence gitmemelisin. Yani enyakın arkadaşın yanlız kalmasın üzülmesin diyemi. Ne alaka. Kız vermiyorlarki sonuçta kız alıyorlar. Bu işin içinde başka birieyler var. Yakın bir tanıdıklarını sana ayarlayacaklar sanırım. ya da ayak işlerini yaptırtcaklar. İki seçenek var yani fazlası değil.

0|0
    0|0
    • Alakası yok arkadaşım çok çekingen ablam gitcek oynıcak ben orda sadece tek durcam beni tek bırakma dedi is yaparım yardım ederim sorun değil yakın bir tanıdığını da bana ayarlamaya çalışsa ne yazar benim kararım istemedikten sonra hiçbişey yapamazlar

• Bak hamfendi soruyu sormuşsun görüşümü paylaşmışım. Benim görüşüm bu alakası yoksa git bak alla alla. Başka ne olucak senimi evlendircek gelin mi değişcek. Ben olucak iki ihtimali sundum. Gidince görürsün sonra dönersin tekrardan.

• Gitmek istiyorsan git

0|0
    0|0
  • günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar eğer görücüye çıkacakcaksan elbise yok öylesine gideceğim dersen kot pantolon giy

0|0
    0|0
  • Git bence

0|0
    0|0
  • Git git

0|0
    0|0
  • Nasıl istiyorsan öyle giyin knk

0|0
    0|0
  • git git