Allah aşkına yardım edin , kafayı yemek uzereyim ben ne yapayım?

gecenlerde bisiklet surerken ayakkabimi kaldırıma sürttum daha alalı 3 gün olmamış unlu bir markanın ayakkabısı o kadar da para döktüm ama ayakkabı zedelendi köşesinin rengi gitti bildiğiniz oturup ağlayacaktım sonra ailemin yanına gittim olsun falen falan dedi annem ama ben taktim ya sizlanip duruyorum babam da bisiklet suremiyo musun , uzatma şöyle böyle diye diye sınırımi daha da bozdu bu sebepten bide annemle babam kavga etti. Ve beni suçluyorlar bir de hem mağdurum hemde duymadığım azar kalmadı ayakkabimi da çok üzüldüm çünkü yeni idi ve şimdi kenarı acaip gözüme batıyor bir de ailemle aram açıldı Allah aşkına ne yapayım siz söyleyin Lütfen şımarık kız havalarinda olduğumu dusunmeyin oyle olsa ayakkabı umrumda olmazdi

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Büyütme bu kadar ne ufak tefek zedelenmeler olur ayakkabı bu hep sıfır gibimi kalacak

0|0
    0|0
    • Haklısın normalde bu kadar takmam , ama psikolojik olarak zor bir dönemden geçiyorum ona bağlıyorum, Yorum için teşekkürler 😉

En İyi Kız Görüşü

• Simarik ve abarti. Kusura bakma

0|1
    0|0
    • Ne kusuru , bu da senin görüşün benden farklı diye terbiyesizlik edicek değilim. Umarım yaşadıklarımi hiç bir zaman anlayamazsın da , senin adına ben olsam o zaman üzülürüm ☺

• Yüzünü görmediğin birine şımarık etiketi yapıştırmak da sana yakışmadi , bilmediğimden söylüyorum

• Kendinu burada anlatan birine simarik etiketibi alnina yapistirdim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Bisikletçi olarak bisiklet sürerken marka ayakkabı giymem eski bişey giyseydin keşke neyse sağlık olsun üzülme artık daha dikkatli olursun ayakkabı çok kötü durumda mi

0|0
    0|0
    • Hayır, ufak bir zedelenme var yan kısımda , neyse sağlık olsun teşekkürler yorum icin 😊

• Hiç bişey olmaz o zaman 🙂 ailenle aranda düzelmiştir şimdiye 🙂

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana çok samimi geldin:( olsun artik dikkatli kullan nasıl olsa eskicekti

0|0
    0|1
    • Samimiyetime inandığın için teşekkürler 😃

Yükleniyor...