Sizce abartiyor muyum?

Öncelikle herkese merhaba. Ben bugün kendimi cok yalniz hissettigim icin buraya yazmak istedim. Bugün benim dogum gunum. Bugün bir cok kisi mesaj atti veya aradi kutladilar evet ama beni uzen kendimi yalniz hissetmeme neden olan baska bir sey var. Benim icin dogum gunlerinde hediyenin hiçbir onemi yoktur en onemlisi hatirlanmaktir ama insan dostlarindan bir seyler bekliyo yanlis anlamayin kesinlikle hediye falan degil en azindan bugun birlikte vakit gecirebilirdik ondan bahsediyorum sabahtan beri evdeyim herhangi bir aktivitem olmadi hic dogum gunummus gibi hissetmiyorum ve kendimi gerçekten yalniz hissediyorum sizce abartiyo muyum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ohoo sen o hissi yas gectikce gor bide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğum günün kutlu olsun nice nice mutlu yıllara hepimiz yanlızım olduğumuz için takılmıyor muyuz burada ya da bir derdimiz olduğu için takılma yani buradakilerde seninle aynı ayrıca haline şükret annen baban evde bu sene doğum günümü evde tek başıma geçirmiştim üniversitede odamda daha kötü durumlar var yani 😊

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun

0|0
    0|0
    • Insanin dostlarından bir sey beklemesi yanlis mi

• Tesekkur ederim 😊 yani sen dogum gunlerini umursamiyosun anlasilan

• Yani fazlasıyla hemde 😅 Bence sende boş ver kutlanacak daha güzel günler gelicek

• Doğum Günün Kutlu Olsun benim doğum günümde normal bir günmüş gibi geçiyor takma kafana doğum günümde buraya yazıyorum herkes doğum günümü kutluyor hatta kullanıcı adıma beste bile yapmışlardı :D :D :D

0|0
    0|0
  • Öncelikle doğum günün kutlu olsun, bu gece çık istediğin gibi iç kafanı dağıt sabah uyanacağın yeri bile düşünme hayatını yaşa. Tavsiyem bu.

0|0
    0|0
    • Yani diyosun ki ancak bu sekilde umursamazsin

• Ben hayatı bıraktım hangi yöne giderse gitsin umrumda değil.
      Üniversitede başarılı isen bir sıkıntı yok.

• Abartmıyorsun

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun :) tabi insan bişeyler bekleyebilir arkadaşlardan. bu yanlış değil ki :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 😊 bekledim suana kadar hicbir sey olmadi ve olmayacak gibi

• Umarim 😊

• umarım bende :)

• Hayır abartma değil bu sana hak veriyorum işte dostlarını ona göre seç

0|0
    0|0
    • Sile sile hayatımda kimse kalmayacak ama

• Benim yok mesela gayet mutluyum

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesten bisey bekleme evdeysin kendin cok git alisverise git bir cafede otur evde napacan ya da bir nargile simdi iyi olurdu 💨💨

0|0
    0|0
    • Aslinda pasta alip tek basima kutlamak istedim ama sonra vazgectim

• Sen kendi kendini süründürüyorsun resmen

Yükleniyor...