Kızlar ve erkekler için namus nedir?

Son zamanlarda bunu çok sorguluyorum yanlış anlamayın ahlak bekçisi de değilim. Takıldıklarım ;

1. Kız/Erkek yapmadıkları şey kalmıyor
2. Her şeyi yapıp diktirme işlerimleri uygulanıyor
3. Mesala ahlak kızlıkta bakirelikte değil deniyor fiziki açıdan kabul ediyorsun bu sefer maneviyatıyla bir kaşarlık ya da erkekse başka şeyler yapıyor
4. Kızın ne fiziki namusu kalmış ne ruhen namusu kalmış böylesine bile sen masum bir insan değilsin dyince de suç.
5. Aldatılsan edilsen niye bunu yaptın bile diyemiyorsun daha hala kendini haklı görüp üstüne karşındakine geçiriyor...
6. Ya arkadaş namus bir insanın ruhunda fiziğinde mi ellenmesinde mi kalbimde mi? Açıkcası ben bunu çözemiyorum mantığı nerde? İnsanlara değer vermeden yaşabilir miyiz güvenmeden yaşayabilir miyiz? İlişkilere girebilir miyiz ,?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kalbinde ruhunda ve iki bacak arasındadır namus kim ne derse desin onun bununla yatan erkekte kadında namussuzdur

0|0
    0|0
    • valla bende öyle düşünüyorum. ama artık öyle bir hale gelmiş ki çok nprmal. bide erkekler hemen atlıyor sen namus bekçisi misin diye? Ama olay öyle değil... Kadında erkekte çok değerlidir. Ne kadar elden geçirilmişse o kadar iğrençleşir her şey.

• kesinlikle katılıyorum vardır. ben erkeğim bşy değil bu mesele. iki taraf açısından yazdım zaten. sizin gibi herkes düşünse bu toplum böyle olmaz.

• 1 iki kişi ile değişmiyor herşey maalesef

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...