Hayatımla ilgili yardım eder misiniz?

Merhaba Arkadaşlar..
Benim bu sene okuldaki son senem ve bana yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Ben normalde ailemle başka bir şehire taşınacaktım fakat bazı nedenlerden dolayı taşınamadık. Benim bir tane çok yakın arkadaşım var fakat o bu yaz okuldan başka arkadaşlar edindi, bana kardeşim derken onlara da demeye başladı. Benim okulda birde sevgilim var ve onu çok seviyorum. Eğer bu okulda kalırsam çok dışlanacağımı düşünüyorum ama sevgilimi de bırakamam. Sizce başka bir okula mı geçmeliyim?

Güncellemeler:
arkadaşlar
yardım
lütfen:(
napacagımı bilmiyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Son senen ise arkadaş ortamına çok fazla katılmaman daha iyi zaten. Aranı çok fazla açma birazcık mesafe koy. Onların dikkatini illaki çekecektir zaten. Ne oldu denirse de ders çalışmam lazım falan de. Ve gerçekten çalış. Bu dönem başka konuları takmak için iyi bir dönem değil. Sakın başka okula geçme. Sadece seni. daha çok zorlar ve bir yıl sonunda stresin iki katına çıkar kuzum. İki defa bu sınava girsim ve getirdiği dertleri bilirim. Bir de bunu üstüne almak istemezsin. Çünkü başka okula geçtiğinde de bir yandan yalnızım, arkadaşım yok diyecekain.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen okul değişme kardeşim bırak onlar değişsinler, Sevgilini gerçekten çok seviyorsan onunda seni sevdiğine adın gibi eminsen değiştirme zaten onlar ister istemez seni aralarına kabul edecekler.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama geçen senede aynı şeyler oldu o yüzden beni dışlamalarından sıkıldım artık ama sevgilimide bırakmak istemiyorum:(

• hangi konuda seni dışlıyorlar kızlar mı erkekler mi ve bunun sebebi nedir eğer biraz detaya girerseniz belki size yardımcı olabilirim teşekkürler.

• Eğer Durumun Kötüye Gideceğini Düşünüyorsan Bende Değiştirmelisin :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...