Universiteye gitmek istemiyorum, yardim please?

Eveeeet yine bir universite kurbani daha. Arkadaslar sinava girdim ve puanim gayet iyi. Ama gitmek istemiyorum. Neden bilmiyorum, senenin basinda universite icin ölüyordum, kazanamiycam diye korkuyordm, ama Şu an keske ölsem ya da bisey olsada gitmiyim diyorum. Psikolojik sanirim bu bilmiyorum, tecrubesi olanlar bana universitede ilk günlerini ve ilk yılını anlatabilir mi? Gercekten hic gitmek istemiyorum, belki ortama alisamayacagimdan korkuyorum, ya da yapayalniz kalmaktan... Bilmiyorum. Sizce gidersem alisirmiyimK kolay arkadas edinir miyim? Siz neler yasadiniz? yardim lütfen.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda puanın yüksek gelecek yıl muhtemelen bu kadar puan yapamayacaksın, üniversiteye kaydını yaptır ve ertesinde dondur bu senin istediğin şey.
    Ama üniversite ortamını birdaha asla bulamazsın ne kadar hızlı geçeceğini bilemiyorsun. Ortamı bilsen hemen gitmek istersin.

0|0
    0|0
    • Nasil bir ortam? Mesela ilk gunlerini anlatirmisin, nasil gecti falan, ben normal hayatimda da kendimi cok sık yalniz hissediyorum, baska bir sehirde, hic tanimadugim insanlarin icinde daha zor olmaz mi?

• Erkekler seni asla yanlız bırakmaz orası üniversite sen kendine dikkat et sahip çık.

• Tesekkurler, kendimi toparlamam gerekiyor, guclu olmam lazim, universiteye gitmeyince ne olacak? Boyle dusunmem lazim. Umarim cok zor olmazz 🙏🙏🙏🙏

En İyi Kız Görüşü

• tamam gitme o zaman bence napıcan gidip

0|0
    0|0
    • Keske o kadar kolay olsa be canim

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence git. Öğrencilik güzeldir iyi yönlerdinden değerlendir. :) Gitmessen hep içinde kalıcak keşke diyeceksin.

0|0
    0|0
    • Kendimi hic hazir hissetmiyorum :( Sen o kadar calis et, kazan, ama gitmek isteme. Şaka gibi yaa

• pişman olacaksın :) iyi yönlerinden bak üniversiteye :)

• Bakabilsem keske.

• deli misin sen korkuyorsun bence yeni bişeylere başlamaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitme

0|0
    0|0
    • Gitmek istemiyorum zaten elimde olsa gitmem, ama cevrem, ailem, arkadaslarim baski yapiyor, onlar kazanamadi ve benim kazanmama ragmen gitmek istemememi sacma buluyorlar. Off yaa

Yükleniyor...