Cok yalniz hissediyorum annem va babam bile sevmiyor beni?

18 yasindayim gunlerdir hastayim kac gundur atesim cikti bugun hastaneye gittik atesim cok yuksek oldugunda odama gelmediler sanki sorun yokmus gibi bir haftadir hastayim agridan oluyorum ne oluyor diye sormadilar bile isten geldikleri gibi evcil kopegi seviyorlar oyun oynuyorlar hic konusmuyorlar benle bana nasil oldun diye bile sormuyorlar odamda yalniz kaliyorum o rahatsizlikla hakli degil miyim?

Güncellemeler:
Ergen demeyin ergen degilim anne baba hasta oldugunda cocuguyla ilgilenir en azindan nasilsin diye sorar onlar kopekle ilgileniyorlar

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türk aileleri kız çocuklarını çok fazla aksatıyorlar ve aslında en çok ilgi isteyende odur..

Eski nişanlımda senin gibiydi, hergün odasında ağlardı beni sevmiyorlar diye..

İyi anlıyorum seni, çok yanlış, Allah yardımcın olsun..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri yaşıyoruz. Dünden beri gözlerim şişti ağlamaktan. Yalnızlık kadar kötü bişe yok. İstersen arkadaş olabiliriz

1|0
    0|0
    • Gec gordum ozur dilerim oluruz sen neden agladin peki?☺

• 1 gün beklettim sen gelmedin. Actim yine hadi ekle :)

• Giremedim kopegimle ilgileniyorum benden baska kimse olmadigi icin annemle babam calisiyorlar evde o ve ben kaliyoruz yavru oldugu icin bakilmaya ihtiyaci var ama neyseki mesaj attim artik 😄👍

Erkekler Ne Diyor 9

• :( üzdün knk

1|0
    0|0
  • Vicdan namına bişey kalmamış ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun kardesim

1|0
    0|0
  • Mersinde isen yardımcı olurum üzülme canını sıkma burada ks ailen var 🙂

1|0
    0|0
    • Mersinde degilim ama tesekkur ederim 👍

• Hayir ama umrumda degil artik😔😊

• Aynen umursama emin ol seni çok seven ilgiden boğacak birisi karşına çıkacak onunla ilerde aile kuracaksın :)

• Kıyamam sevioz seni dikkat et kendine :)

1|0
    0|0
  • benim halime düştün yakında benim gibi yalnız ve kimsesiz kalırsın

1|0
    0|0
    • Zaten hic arkadasim yok evden cikmiyorum bode ailem boyle zaten yalnizim ama kendi ailenden de zor gununde ilgi goremeyince insan cok uzuluyor boslukta kayboldugunu hissediyor

• bende evden çıkmıyorum insan sesine konuşmaya hasret kalıyorum yalnız yaşıyorum kimsem yok rabbim kimseye yaşatmasın bunu burda konuşmak agrıma gidiyor yanlıs anlamayacaksan özelde konuşalım

• o yaslarda noırmal bır dusunce

0|0
    1|0
    • Hastayim gelip nasilsin diye sormuyorlar kopegin basina bisey gelse bagirip cagiriyorlar

• 18..

• ok gecer baska seylerle ılgılen. kıtap oku bılgısayar programları ogren. ya da el sanatları yap. bu yasta normal

• hangi şehir?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kuzu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen anne ve baban anlatılarına göre sana çok ilgisiz davranmışlar. Benimle ilgilenin diye zorlayamıyıcağına göre. Akışına bırak ve iyi olan anılarınızı göz önünde bulundurmaya çalış. Zaten sonra aman sormazlarsa sormasınlar der geçersin. Sağ olsunlar dersin. Ergen falan değilsin bence her yaşta insan birilerineden ilgi bekler. Bu arada geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
  • Ergn dıyenler senın yerıne kendınu koysunlar azcık sevgı bklmssn cokda haklsın bnde sen gıbı duaunurdum

1|0
    0|0
Yükleniyor...