Kaynanası ile anlaşamayanlar?

kaynanamı çok seviyorum çok iyi anlaşıyoruz diyen çarpılır bence. Ya kaynanamlar yatılı olarak geldi 1 aylığına hep biz de kalıyorlar oğluyla eltim de geliyor bütün hizmet ben de bıktım valla hasta olurlar muhtaç olurlar bakarım ama iyi oldukları sürece böyle durum. Neyse Her Allahın günü ben de kalıyor oğluyla eltimi de çağırıyor oh yemek benden çay benden. Gidin 1 eltim de kalın az ileri de evini unuttuk valla. Hayır yani her zaman evi toplayıp süpüremiyorum bebek var e kaynana kayınbaba var 😒 Şimdi çocuğu uyutmak için odaya geçtim yine çağırdı geldiler çıkmıcam odadan çocuk uyanıyor dicem bu ne ya 😡😬

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onun gelinisin kolesi değil bir ay boyunca onlara bakmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • Evet bir de aramız limoni ya iyice üstüme geliyorlar

• 3ay

Şutladım da bayram da yine gelcekler 😂

• 3ay

Ne çileli başın var genç yaşta kaynana vah vah 😢😢

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevmem niye sevmem? Esimin babasiyla ayrildilar yani kadin 47 yasinda ama 20liklere tas cikartir disine tas takacak kadar hemde. Baya bakimli ama iste hep derdi bizimle yasamak istiyor ve benide hic sevmiyor kiloluyum diye oglumun yanina yakismiyorsun sen böyle ne olacaksin iate internetten bakmisim troid hastalari en fazla 5 kg alir , kupe takmayab kiz mi olur ayyyyyyy daha neleer neler

0|0
    0|0
    • Yuh ya nasıl bir insanmış ben de boşandım boşanacam zaten ya zorla tutuyorlar resmen of herkesin bir yarası var işte.. Az önce kendi babamlar aradı kızım kimsenin kahrını çekmek zorunda değilsin olmuyorsa olmuyordur beraber yaşarız gül gibi dedi nasıl mutlu oldum anlayamam

• Dag gibi baban arkanda cok sukur biraz daha dayan busefer sen dislerini bir ortaya cikar ezdirme kendini eltin yapsin ha halen böyleyse devam etme bosan , senin dag gibi baban var arkanda benim yok annem babam ayri.. kendini sakinn ezdirme

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 10

• kocana de yollasın

0|0
    0|0
  • bacım evlenmeyeydin ya da kovalican anlamazlar yoksa diyim ben sana

0|0
    0|0
  • Çıkma odadan bosver. Tek saf sen misin ya.. Dişini cıkar yoksa ezilirsin.. Hayır mı.. Eltin yapsin birazda allah allah insan nezaketende olsa kendilerine cagirir.

0|0
    0|0
    • İnsan bir yapar çay demler çağırır yookk.. Çocuk durmuyormuş e benim de aynı aylarda bebeklerimiz zaten ben nasıl yapıyorum çıkmıcam aynen

• Sinir olurum böyle iyi niyeti hor kullananlara boşver ya.. Hizmet etsende etmesende seni alip baslarinda tasiyacak halleri yok.. Kimse kusura bakmasin.. Her dogru her yerde soylenmiyor iste orasi ayri.. Boşver takma.. Cikma odadan falan da taaa benim tepem atti hiç sevmem boyle haksizliklari.

• İyi yapiyon

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Ben bir kaynana taniom gelininin kicini opuyor. ama amaaa oglu gelini aldata aldata sonunda oglan bir kadina kacti iki cocuk yapti. ve ve gelin kaynanayi hala birakmadi ayni evde yasiolar. ben bunu cozemedim

0|0
    0|0
    • İki dk durmam ya ben olsam şok oldum şu an gerçekten

• Kardes bu dert nie beni gerdi anlamiom. bir ara kafayi taktim. ogluna sordum eski esin bunca ihanete halaa annende ahrazmi diye. yoo değil dedi. anlamiom

• Öyle şey mi olur ya?
    Suratını falan as gönder bir şekilde
    Sen hizmetçisi değilsin onların

0|0
    0|0
  • Yokki

0|0
    0|0
  • zor oluyor ya. insan yeri geldi mi kendi kardeşine katlanamıyor.

0|0
    0|0
  • Biraz sert davranicaksin sessiz olunca ezerler seni bosver onlarida biraz kendini dusun kendini onemse sen kendini onemsemezsen kimse seni onemsemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...