24 yaşındayım elime kız eli değmedi ne yapmalıyım?

İnanın hiç sevgilim olmadı elime kız eli değmedi kızlarla konuşmuşluğum bile yok arada sınıftaki kızlarla konuşurdum başka muhabetim olmadı kızlarla. Bu konularda çok tecrübesizim nasıl flört edecem şimdi yaş 24 oldu artık bulayım birini :D

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Etmenmi lazm nasl zihniyet bu?

0|0
    0|0
    • Evlenmek için flört şart artık kimseye güven olmuyor nasıl tanıyacam

• Senin başına gelmesi dileğiyle evlendikten sonra tanırsın artık başına bela olur sonra

• Ok.

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sendede kizlara karsi cekingenlik olusmus demekki, bendede vardi ve hergecen yil dahada ilerliyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• kardo 24 senedir kimseye bişey diyemedin kimseyle olmadın ne kazandın hiçbişey bunun cesaretli olursan bişi kaybetmiyeceksin merak etme istiyorsan birini söyle hayır mı dedi boşver geç diğer seçeneklere zaman önemli kızların gönlünü etmekle uğraşmaktan çok daha önemli istyorsan birini git söyle ne kaybedersin a*koyum

0|0
    0|0
  • Kızların sevdiği konuları bir liste haline getir ilk olarak sonra sanaldan yürü, sanaldan selamlaşma faslını geçtikten sonra rahatça konuşabilirsin.

0|0
    0|0
  • cız bız yap

0|0
    0|0
  • yaş 24 olmuş bro en güzel zamanların akıp gidiyor biraz girişken ol derim :D

0|0
    0|0
  • ne guzel ıste boyle devam et

0|0
    0|0
  • evlenıcek bul o zaman, bakir olma avantajını kullan ve sende bakirbi kız bul daha ne ıstıcen bee

0|0
    0|0
Yükleniyor...