Yakışıklılık bu kadar önemli mi kızlar?

sokakta kızlar baksa da gülümsemiyor tanışmak isteyen de yok. herşey ben zorlarsam ben gidip hamle yaparsam oluyor zaten tanımadığımla da konuşmam ne konuşabilirim ki. arkadaşlar anlatıyor yok metroda kız gülümsemiş yok göz kırpmış. bende olmuyor hayır ben de mi bir bozukluk var çözemedim ya :( ne yapılabilir?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoh sende sorun yok

0|0
    0|0
    • hayır boy pos var tipte fena değil diye düşünüyorum manken ol diyende oluyor çevremden güzel şeyler duyuyorum yani bazen ama tanışmak isteyen kimse yok

• aynen sert duruyosun diyen oluyor ama mesela bugün yakın bir arkadaşın yüzün uzun dedi yani işte bilmiyorum aynada iyi görüyorum kendimi fotolarda bir rezill :( bu arada teşekkür ederim sende güzel bir kızsın

• Tesekkur ederim😂

En İyi Erkek Görüşü

• E kardeşim tamam da sen hamle yapicaksin bu is boyle. Göz kirpan gülümseyen kizlarin yokluktan öyle yaptiklarini çok iyi biliyorum ki arkadaslRin abartiyodur çirkindir onlar

0|1
    0|0
    • abi bir eksiğim mi var peki sen söyle kafayı yiyeceğim bir kısım manken ol diyor bir kısım böyle kaç aydır sevgilim yok ya

• iyi de çoğu sadece bir kere bakıyor devamlı bakan yokki hiç

• :D Sen en iyisi 1 kiz aekadasindan yardim iste kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Değil adamlık daha önemli

0|0
    0|0
    • hayır boy pos var tipte kötü değil diye düşünüyorum hatta bazıları manken ol falan diyor ama yok yani kimse

Erkekler Ne Diyor 1

• Bazıları abartıyor hacı sallıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...