Babamın Vefat Ettiğini Söyleyince Karşı Tarafın Suçluluk Psikolojisi Rahatsız Ediyor Sizce Ben Anormal Miyim?

Soruyorlar mesela bu sitede kaç kez yaşadım bu durumu vefat edeni çok oldu diyorum gülümseyerek Başın sağolsun diyip ay üzüldün hatırlattım hal ve hareketlerine giriyor vefat etmesine üzülmüyorum da abartılması sınırını bozuyor ne hikmetse sizce ben anormal miyim :)

Tekrar tekrar sormanıza gerek yok 1997 de vefat etti artık kabullendim üzülmüyorum sorduklarında gülüyorum hemde :)
Lütfen bu durum arkasından kendinizi kasmayın ölen ölmüş giden gitmiş sonuçta :)

#pilavüstü

2|3
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tam benim kafadasın. Haklısın aslında ama ben sorduğumda eğer vefat etmişse annesi veya babası mekanı cennet olsun diyip 2 dk sessizlik ve hemen konuyu eğlenceli bir olaya çekmeye çalışıyorum.

0|1
    0|0
    • Aynen bende öyle gereksiz canını sokmasına gerek yok olan olmuş zaten sadece uzamasın konu ben hayatım boyunca öksüzüm ben ona göre muhamele çekilmesini istemedim herkese aynıyoksa sıkcı oluyor mutsuz oluyorum :)

• Dostum bazı insanlar vefat eden birine üzülünce geri gelecek veyq hissedecek gibi düşünüyor. Ben böyle yapmıyorum bir insan vefat edince onun değelerini, fikirlerini yaşatmak çok güzel bir olay :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bir gün hepimiz öleceğiz yapacak bir şey yok.. Bu en büyük gerçeklikten biri.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin diyip arkasından dua okumak önemli kızgınlık ile ağzından çıkan kelimelere dikkat etmek gerekir

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah rahmet eylesin sen normalsin, baban rahmetli yaşıuor demen anormal olurdu. Karşı taraf normal değil sana bunu belirtmemesi falan lazım ama yaşıtların o olgunluğa kavuşmamıştır ölüm konularında senlik hiçbişey yok

0|1
    0|0
    • Aynen öyle olgunluk değil konuda gereksiz üzülme durumu sadece :)

• Profil emojini de begendim hoş olmuş: D

• Netten buldum yemek koymuyorum artık sağol :)

• Yapılacak bir şey yok.. Bu dünya kurulduğundan bu yana ola gelen durum.. babsı ile büyüyüp onun kıymetini de bilmeyenler çok.

0|2
    0|0
  • Geçen sordum soruyu cevap verdin Sorduğuma pişman oldum o derece yani

1|1
    0|0
    • Kanka mesele şu sorman değil zaten sonrasında konum dramatik ilerlemesi bazen öyle oluyor ölen ölmüş kimse kalıcı değil

• Valla kanka uzulmenin bir faydası yok üzülüneceğine açılsın bir kuran okunsun daha faydalı onun için 😊

• Aynen öyle rahat olsunlar ya kanka tek istediğim bu kaldıran güçlü biriyim sonuçta onlarda rahat olsun :)

• Babani kaybettiginin nesine guluyosun onu anlamadim ben

0|1
    0|0
    • Alıştım abi karalar mı bağlayım hüngür hüngür ağlamak boşa ölüm çok büyütmem ölüm gerçek ona gülüyorum ve insanların hal ve hareketlere girmesine çok üzüntüden yıkıldım tribüne girmesine açıkçası

• Hmm ben farkli taraftan baktim ole olwnle olunmuyo maalesef istesekte olmuyo

• Cidden basit oldu benim için 4 kişiyi kaybedince ölüm bile normal olabiliyor yani o bakımdan bu soruyu sordum güçlüyüm devrilmem mesajı vermek için

• Allah rahmet eylesin
    millet sana neden babanı soruyor
    millet ne meraklı arkadaş

0|1
    0|0
    • Ben muhabbeti geçiyor söylüyorum da sorması değil mesele zaten gereksiz canlarını sıkıyorlar üzmedim değil mi kusura bakma gibi cümleler ister ister sıkıyor empati yapıyorlar da gerek yok gibi empatiye sinir bozucu oluyor biraz bu arada dostlar sağolsun

• anormal değilsiniz , ölene ALLAH rahmet etsin , kalanlara hayırlı ömürler versin.. OLAN ile ÖLEN e çare yokmuş...

0|1
    0|0
Yükleniyor...