Bikinili kadınların olduğu yerde?

Bikinili kadınların olduğu yerde tahrik olmayan gayet doğal bir ortam olarak algılayan erkekler var mı? Yoksa en eğitimli entelektüel erkek bile tahrik olur mu?

0|1
5|52

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• İzmirde doğmuş ve hayatının büyük çoğunluğunu burda geçirmiş biri olarak artık doğal geliyor tahrik olmuyorum öyle şeylerden en azından :D

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Herkes öyle olunca normal geliyor

0|0
    0|0
  • Ortam öyleyse gayet normaldir. tahrik olan ağır abazadir

0|0
    0|0
  • ben olmam

0|0
    0|0
  • Ben burda hergun yuzlercesini gordugum icin gayet dogal geliyor bana oyle bikinili kadindan tahrik olmam. Benim icin soyunmayan kadindan da tahrik olmam zatne :)

0|0
    0|0
  • Göz alışınca tahrik olunmaz bence.. Ama alışana kadar ister istemez herkes etkilenir. Kızlarda nasıl olur bilmem ama biz erkeklerde böyle...

0|0
    0|0
  • Ben. Hic tahrik olmam.

0|0
    0|0
  • Ben sana sorayim. ... neden afrikadaki ya da amazondaki gelismememis eski kabileler... hepsi ciplak oldugu halde yiarca beraber gecinip gidiyolar ve taciz tecavuz gibi vakalar az... bu sorunun cevabini bulursan kendi sorunub cevabini bulursun

0|0
    0|0
  • herkes bikinili bayandan tahrik olacak diye bir şey yok

0|0
    0|0
  • Plajda çalıştım kimsemin umurunda değil...

0|0
    0|0
  • Eğer kızın vajinası belli oluyorsa ya da göğüs uçları belli oluyorsa tahrik olurum onun haricinde olmam

0|0
    0|0
  • deniz kenarında ilk gunlerde hiç inmiyo ama bir süre sonra normal gelyo bunun sıkıntısı şuu fazla öçıplaklık benim kadına olan arzumu köreltiyordu

0|0
    0|0
  • Bikinili olmak Seksi olmak anlamına gelmiyor, yoksa plajda çadırı kurmadan yürüyemez halde olurduk

0|0
    0|0
  • ben olurum hiç acımam :D

0|0
    0|0
  • Ben varım tahrik olacak ne var bir süre sonra normal miş gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Bikininin türüne göre değişebilir, biz ona tahrik edemeyelim, etkilenme diyelim.
    Sonuçta her etkilenme ereksiyonu gerektirmez! Tahrik dediğimiz şey ise ereksiyonu gerektirir.

0|0
    0|0
  • aslında şöyle bikinili yerde değilde mesela mini etekli daha tahrik eder bence

0|0
    0|0
  • Ben olmam... ota bka tahrik olunmaz ki

0|0
    0|0
  • herkesin aynı olduğu yerde kişi tahrik olmaz çünkü herkesin durumu aynı

0|0
    0|0
  • Plajda normal karşılıyorum.

0|0
    0|0
  • genelde olmam ama nadir süper fizikler görürsem olabilirim de :D

0|0
    0|0
  • Her erkek tahrik olur bazilari bunu bepli etmemeyi basarir bazilari basaramaz

0|0
    0|0
  • Tahrik olsak denize gidemezdik hiç, yüzde yetmişi tahrik olmuyordur

0|0
    0|0
  • Antalyada yasadigimdan oturu sanirim her gordugum memeye bakip off ne yalarim demiyorum :DDD

0|0
    0|0
  • ben olmam açıkçası

0|0
    0|0
  • Ben öyle yerlerde mümkün değil tahrik olmam

0|0
    0|0
  • Burasi Türkiye cinsel acligin Afrikası

0|0
    0|0
  • Tahrik olmaz ki sürekli o ortamda olan erkek göz alışkanlığı olur

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler tahrik olur. :) Hacı hocası kafa çevirir o ayrı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• ''Eğitimli entelektüel erkek''ler bunu yanıtladı. :D:DD

0|0
    0|0
  • Var, özellikle sahil bölgesinde yetişen erkekler gözleri kadına doydugu için bakma ihtiyacı bile hissetmiyorlar. Boşuna dememişler erkeğin kadına, kadının paraya doymuş olanı makbul

0|0
    0|0
  • Valla işin tuhaf tarafı donen muhabbetlerden biliyorum bikinili kızlardan cok normal kıyafet frikiklerine tahrık oluyolr

0|0
    0|0
  • Damacana bile tahrik ediyorken mi 😒

0|1
    0|0
Yükleniyor...