Araba kullanırken yaşadığınız tehlikeler/olaylar var mı?

Dün gece araç kullanıyordum, bulunduğum yolda uzun bir konvoy vardı. Bir tane taksi sürücüsü konvoya karşı sabredemedi ve araçları sollamaya kalktı fakat hatalı sollama yapıyordu, ben normal yolumda giderken bir baktım sağ tarafımda sarı bir şey uçuyor, takla attı resmen... Bana da çarpacaktı az kalsın. Taksici 21 yaşındaymış. Bir başka olay da şöyle; 7 yaşımda öğrendim araç kullanmayı.. O zamanlar babamın yardımıyla arabayı sürerken, birden camdan içeri kocaman bir taş girdi. Tam mideme denk gelmişti, nefessiz kalmıştım. Taşın nerden geldiğini anlayamamıştık.

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• dur levhasini es gectim tam o anda sagdan birisi dönüyordu ve pat diye durdum araba dönmeseydi transit gececektim...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ayna ile amcanin kicina carpmistim yolun ortasinda yuruyodu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• En fazla kaldirima cikiyorum ben
    Acemilik iste🙈🙈🙈

0|1
    0|0
  • Köpekler malesef.. birden önüme atlıyorlar bir gün çok fena ucacam virjadan aşağıya. Defalarca sikayet ettim ama hala ayni yerdeler ve bir sürüler

0|1
    0|0
  • uyuyan bir kamyon şoförü yüzüne kamyon ile bariyer arasına sıkışıp yol dışına çıkmıştık uzun yolculukları severim ve bir dönem sık sık çıkardım bunun gibi birkaç kaza daha geldi başıma çok şükür hala tek parçayım :)

0|0
    0|0
  • Kullanmiyorum

0|1
    0|0
  • Babam araba sürmeyi öğretirken arabayı çalıştıramayınca bir bok yapamıyorsun demişti en şey buydu

0|1
    0|0
  • Var dolu

0|1
    0|0
  • Defalarca iki kaza , 3 defa ölümden dönüş , 1 kez şiddet

0|1
    0|0
  • Az kalsın bir köpek eziyordum ezmedim ama sonra bu olayı kolay kolay atlatamadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 4 tane araba pert ettim..

0|1
    0|0
  • Yorumlara bakiyorum da kadinlar kaldirima cikmak gibi seyleri tuhaf karsilouor. Erkekler de arac pert etmek felan :)

0|1
    0|0
  • Dönüş yaparken sağa bakmadan çıktım tır eziyordu kıl payı kurtardım arabayı kenara çekip yeri öpmüstüm 😁

0|1
    0|0
  • Toplu taşıma kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Karadenizliler bilir, gece yarısı soğanlı geçidinden geçmek gibi bir mallık yapmıştık.

0|1
    0|0
  • Öyle ciddi bir tehlike anlatmadım çok sukur

0|1
    0|0
  • Cabrio mun aks tasiyicisi kirilip teker yerinden cikti 2 hafta once allahtan koseyi dondugumde kirildi otobanda yolda kirilsaydi ölurdum

0|1
    0|0
  • Geberseydi keşke it.
    Tiksiniyorum bu ticari taksi ve dolmuş şoförlerinin terbiyesizliklerinden...

0|1
    0|0
  • Evet izmariti yere düşürünce yanmak ile kaza geçirmek arasında kalıyorum.

0|1
    0|0
  • arabayla bişey yaşamadımda kıza bakarken eniştemin kamyonuyla direğe vurmuştum.

0|1
    0|0
  • Evt kopege carpmamak icn direksiyonu kirdim duvara carptm ben ve araba hasat malesef

0|1
    0|0
  • Hayır hiç olmadı..

0|1
    0|0
  • Fısıııııltı ve makas ;)

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
Yükleniyor...