Bugüne kadar yaptığınız en çılgınca şey nedir arkadaşlar?

Bakalım ne gibi yaratıcı cevaplar gelecek :)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Kucukken oyun oynardik terasta kuzenlerimle. yanimizdaki ev bizimkinden alcaktaydi oynarken bigun buyuk bir demir vardi kenarda onu asagi dusurduk yandaki evin catisina dik olarak girdi ailem komsunun evine gittiginde evdeki vitrine geldiini heryerin cam oldugunu gordu yani o gunku azar inanılmazdi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Perili olduğu iddiaa edilen eski virane bir evin içerisine girmiştik.
    evde paranormal br aktiviteye rastlamadık,.
    Bunun üzerine araştırma içine girdik evde terk edilmiş ev eşyaları bulduk hiç kullanılmamış yep yeniydi sonra bir kapı bulduk ve açtık ama ışık yetersizdi aşağı inen üç beş basamaklı bir merdiven vardı inelim mi inmeyelim mi derken indik uzun bir tünel gibi bir şey ile karşılaştık
    gene paranormal bir aktivite ile karşılaşmadık ve orayı terk etme kararı aldık
    tam çıkıyorduk çıkışa yaklaşmıştık ki ansızın şiddetli ve tünelin içinde moooaaaa diye şiddetli bir ses duyduk o sesi duymamızla birlikte ardımıza bile bakmadan ayaklarımız totomuza değercesine kaçmaya başladık.
    meğerse o ses bir ineğe aitmiş :D malum bir hafta sonra kurban bayramıydı
    evde peri falan yokmuş eşyalarda evin sahibine aitmiş kullanmadığı fazla eşyaları orada tutuyormuş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• kızlara göz atmıştım oydu

1|0
    0|0
    • Gizlenme gördüm 😂😂

• Ya hayır laf atmak için değildi birden gizlenince yorum yaptım neyse tamam kusura bakma.

• Yok sana demedim zaten :) sorun yok yani

• çaya 2 şeker atmak

0|0
    0|0
  • Gece karlı havada -4 derecede çıplak (baksır, külot hariç) bir biçimde saklambaç oynadık.

0|0
    0|0
  • Duvara sidikle adımı yazmıştım

1|0
    0|0
  • (+1 verirseniz destek vermiş olursunuz , teşekkürler.)

0|0
    0|0
  • Buradan birini sevmek çılgınlık sayılır mı 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...