Tarih ve Türk Dili Edebiyatı arasından hangi bölümü okumamı önerirsiniz?

Beyler bayanlar kamuda sağlık memuru olarak çalışmaktayım geçen yılın sonlarında maddi imkanlarım ve maddi imkanlarımın getirdiği olumsuz ruhsal durumdan kurtulmak için Denizliden memleketim olan Karamana eğitimim vasıtasıyla tayin aldım geldikten sonra fark ettim ki hayatımı gömüp geldim ordaki kafa arkadaşlarım olsun her zaman yanımda olan abilerim ablalarım olsun hepsini mumla arıyorum şu günlerde iş çevrem bir nebzem yanımda olsada çok sıkılıyorum okuduğum bölüm okuyabileceğim en sıkıcı bölümdür heralde uzun uzun anlatmak istemiyorum biraz uzadı farkındayım okuma amacım biraz olsun bişeyler öğrenip boş zamanımı değerlendirebilirmiyim, güzel bir çevre oluşturabilirmiyim üniversite hayatı nedir yaşayabilirmiyimdir görüşlerinizi bir işim olduğunu işimden son derece memnun olduğumu ve yazdıklarımı değerlendirerek yazın lütfen hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kararlaştır bu senin hayatın.

0|1
    0|0
    • herkesin bir görüşü vardır ben dışardan bakan insanın görüşünü merak ediyorum aslında kafamdan geçen tarihde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk dilinde tarihe kıyasla iş bulman daha kolay olur ama işin aslı memleket işsizlikten kırılıyor. Sermayen varsa ticarete atıl.

0|0
    0|0
  • tür dili ve edb. oku tarihte iş yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...