Arkadaşlarım tarafından tercih edilmiyorum?

Arkadaşlarım diğer arkadaşlarıyla samimi gezmedikleri yer kalmamış bana haber verilmiyor çağırılmıyorum yalnız başıma evde oturuyorum
sahilde konserde cafe de barda geziyorlar beni arayıp sen de gel takılalım demiyorlar
niye böyle oluyor benle samimi değil ama arkadaşım arkadaşlarıyla samimi nerde hata yapıyorum böyle olmamasının sebepleri sosyal fobi ve özgüvensizlik mi depresif olduğum için benden sıkılıyor olabilirler mi diye düşünüyorum beni küçük gorüyorlar diye düşünüyorum
arkadaşları tarafından tercih edilen biri olmak için illa marka mı olmak lazım ya da iyi bir ozelliğimizin olması mı lazım ben onların gozune kalitesiz biri miyim yorumlarınıza çok ihtiyacım var neden beni tercih etmiyorlar çağırmıyorlar sebepleri ne olabilir?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen onları çağır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim butun bunlar sosyal fobindenden sessiz ve cekingenlignden kaynaklaniyor. Bendede vardi hergecen yil ilerliyordu ve herseyime engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen organize et o zaman.

0|0
    0|0
  • Başka arkadaş olabilirsin onlara ihtiyacın yok

0|0
    0|0
    • sosyal fobi ve özgüvensizlik var arkadaş edinemiyorum ki

• Bunun sebebi ne

• kötü bir çocukluk dönemi geçirdim yanlış yetiştirildim babam çok baskı yaptı içime kapandım sosyal fobi oluştu ve kendime güvenim yok şu an

• Insanlari bosversene benim hic arkadasim yok gerekte duymuyorum

0|0
    0|0
    • yalnızlığı sevmiyorum arkadaşa dosta sevgiliye ihtiyaç duyuyorum herkesin ortamı var çevresi var benim niye olmasın

• Kurslara falan git farkli arkadaş çevresi edin.

0|0
    0|0
    • yav diyorumya sosyal fobi var kendime güvenim yok nasıl arkadaş çevresi edinebilir boyle biri senin aklına mantığına sığıyor mu

• O zaman önce psikoloğa git.

• psikolog çok para ya :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...