Söz konusu camiyse niçin karşı çıkılıyor?

Arz talep olayında ya da çoğunluğa hizmet verilmesinde futbol sahası olsun basketboll sahası havuz düğün salonları olunca kimse sesçıkarmıyor ama söz konusu cami ise çıldıranlar var ihtiyaç varki yapılıyor evet ülkede müslüman olmayanlarda var ama çoğunluğu müslüman! Örneğin ülkede futboll izlemeyen hatta oynamayanlarda var ama futboll sahalarıda var o zaman biz futboll izlemeyen ve oynamayanlar olarak karşı mı çıkalım? Böyle bir hakkımız olabilir mi? Seven ve izleyen varki yapılıyor bu oranda seven kitlesine göre değişiyor adım başı cami diyenler cuma vakti kızılay metrosunu ziyaret edin insanlar namazı nerde kılıyor bakın. Metrodan camiye yürümek yarım saaten fazla sürüyor.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaralıya yakışmış bu soru. Helal olsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz camiye karşı çıkmıyoruz. Bunun için önemli yerlerin yıkılmasına kızıyoruz.

0|0
    0|0
    • Hangi önemli yer yıkıldı cami için?

• Haberi içerikli okudum aslında demek istrdiğimin bununla ilgisi bile yok buna destekcide değilim depreme dayanıklı olmadığını ileri filan sürmüş

• Yani tabiki bende öyle düşünüyorum cami okul hastane ihtiyaç ama tarihi eserde ihtiyaç sonucta cami için boş alanmı kalmadıda oraya yapılıyor. Camide olsa buna göz yumulmamalı

Erkekler Ne Diyor 2

• Maksat cami değil onların amacı din düşmanlığı

1|0
    0|0
    • Aynen öyle her alanda dini bir olay gerçekleşse karsı cıkıyolar

• Her 500 metrede bir cami var allasen sus bence olmasın demiyorum bu kadar çok olması gereksiz zaten gelen yok camiye

0|0
    0|0
    • O yüzden camiye gitmek için kızılaydan operaya (daha bitmedi o cami) yapılırsa yürümek zorunda kalacak millet? şu an kızılaydan ulusayürümeleri lazım

• He bu arada ali samiyen stadı haftanın 8 günü dolu olduğu için mi gerekli? 😄 komiksiniz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...