Kırmayan ve uzmeyen dost yok mudur?

Birileriyle samimiyet kurma ihtiyacım var. Içinde sevmek sevilmek geçiyor. Ama insanlar beni çok fazla kırıyor. Ya yalan söylüyor ya değer vermiyor. Çantada keklik gören bile oldu. Böyle olunca kimseyi dost görmüyorum. Ne yapmalı?

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• demekki sohbetin güzel değil ya da herşeyi karşıdan bekliyorsun ki sana değer vermiyolar. Bence sende bir sorun var arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Ya hep kırıyorlar. Çok patavatsizlar. Bir de biliyor musun hele bir depresyona gir. Yanında kimse olmaz. Çünkü laylaylom değilsin ciddi karamsar düşüncelerdesin. Hissediyorum değer vermediklerini. Söyleyince dobra olmuyorlar seviyoruz diyorlar. Benimle her gün konuşan bir kız arkamdan bana değer vermediğini ima etmiş. Niye her gün benle konuşuyorsun o zaman? Boş insan iste. Insanlar sorunlu. Yalan söylüyorlar. Özür dilemek yerine saçma mazeretler sunuyorlar. Patavatsizlar. Anlatsam inan bana hak verirsin.

• Ks den konuşalım mi?

• tabiki olur :)

En İyi Kız Görüşü

• Yokk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bişe yapmican napacan güvenin kalmamış

0|0
    0|0
    • Ne güven kaldı ne sevgi kaldı bende. Icim kırgın mutsuz bir halde. Başkaları dost buluyor ben niye bulamıyorum.

• Çok kötüyüm şu an anlatmayayim daha kötü olurum :(

• nasıl istersen dikat et kendine

• Kimse ile dost olunmamalı 😉

0|0
    0|0
  • Kırmadık diye hep kırılan biz olduk zaten yalnızlık en iyisidir

0|0
    0|0
    • Güzel olmuyor. Muhabbet istiyorum. Annem seviyor beni ama o da çok çok az konuşuyor.

• Ahiret inancında yoksa durumun kötü insanların yaptıklarına göre dinden soğuduysan böyle yapmamalısın bir çok insan dininin emrettiğini yerine getirmiyor ona göre yaşamıyor

• Dindeki çoğu fikir uygulama inandırıcı gelmiyor. Benim inandığım, ortada orta çağdan kalan, o zamanin yasayisina uygun bir sistem var. Fikrimi söylemek istedim. Daha fazla konuşmayalım ama olur mu

• Oldukça seçici olmalisin %80 90 lik kesim çöp

0|0
    0|0
    • Zaten seciciyim ama o aradığım çevreyi bulamıyorum. Insanlar fesat yalancı dedikoducu artniyetli kaba. Sadece çevre böyle değil bence. Facebookta sayfaların paylasimlarina yapılan yorumlarda bu bariz belli. Çok acımasızlar. Hele ergenlik... resmen zevk alıyorlardi benle alay etmekten ve kirmaktan. Ya söyle görüşünce mutlu olacağım sevildigimi hissedeceğim bir tanecik dost istiyorum. Ailem çok yükleniyor bana. Çok ağır geliyor. Balkondan atlamak istiyorum ama malesef korkuyorum çünkü canım çok acir. Çıkıyorum balkona ailem döverek sürükleyerek içeri çekiyor halimi görüyorlar ama ya kolum ya Bacağım morluk içinde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...