Sizce Atatürk din adamlarını asmakla iyi yapmamış mı?

Ben hiçbir zaman din alimlerinin asılmasını doğru bulmamıştım her zamanda eleştirdim Atatürk'ü ama dini kullanarak halkı kışkırtmaya çalışanları asmakla çok iyi yapmış diyorum ben şu durumumuzu görünce

Güncellemeler:
Din adamı demeyeyim dini kullanan dindar görünen vatan hainleri

1|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi aklımdan geçen herşeyi söyleyeceğim iyi okuyun Lütfen: Ben Atatürk'ün her zaman arkasındaydım, arkasında olacağım... Verdiği karar bu ülke için iyi olan kararlardı. Astırdığı kişiler için Atatürke'e küfrediyordunuz onlarda Fethullah gibi ülkeyi bölmeye çalışanlardı. Sizler ise şimdi bir din adamını astırmak istiyorsunuz burdan yola çıktığınızda Atamızın ne kadar haklı olduğunu anlayabiliyoruz. Ve tek dediğiniz şey o ülkeyimi kurtardı askerler kurtardı, yazık sizlere. Ama adi padişahlarınızı dilden düşürmüyorsunuz şurayı fethetti burayı fethetti o orayı fethederken Osmanlı askerleri evlerinde yatıyorlarmıydı? HayıR. Amerika'lılar bile, eğer o zamanlarda Atatürk bizim saflarımızda olsa biz dünyanın tek sahibi olurduk diye... Onlar bile Atatürk'ümüzün ne kadar zekalı ve ileri görüşlü biri olduğunu vurguluyorlar, size ne oluyor da Atanıza küfredecek kadar alçaklaşıyorsunuz? Ve gelelim Atamızın din meselesine Adam TBMM'yi açmadan önce cemaatle birlikte cuma namazı kılmadı mı? Cumanın bereketinden bahsetmedi mi? Ve diyelimki hristiyan sizene? Adam senin soyunu kurtarmış, dinini eleştirmek senin ne haddine? Alın 2 ay Ruslar gelmedi nasıl gtlerinde dolandınız kazanacak paranız kalmayınca. E onlarda hristiyan o zaman onlarında hristiyan ya onlar paralarını almayın. Kusura bakmayın ama, tarih Kuran kursunda öğrenilmez... Unutmayın olmasa olmazdık!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk'ün din adamlarını bir de neden astırdığını bilseler... Laiklik boşuna geldi sanki. Bunlar zorla da olsa devlete dini sokuşturmaya çalışıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yanlisin var Atatürk dini kaldırıyordu. Herşey dine aykırıydı. Unutma biz İslam sancaktarligi yapan ulkeyiz. Osmanlidan beri bu böyle. Dinimizi kaybetmektense oluruz diye Allah Allah nidalariyla savaştık. Atatürk herşeyi yaparken demedi ki bu ülkeyi kurtarayim sonra dinsizlestirecem diye. Kurtuluş savaşını başlattı diyorsunuz. Her yerde çatışma vardı o ise başa geçip orduları bir araya topladı. Sonra da birlikte saldırdı. ataturk olmasa olmazdik diyenler için dedim bunu. Hem Atatürk mason. YouTube da "Biz Gökten İndiği Sanılan" diye video var izleyin ve görün.

0|0
    0|1
  • Ne zamandan beri isyan eden, kafa kesen terörist din alimi oldu? İstiklal mahkemlerinde asılanların çoğu devlete isyan eden kişilerdir. şu an bile bir darbe oldu diye millet bir kaşık suda boğmak istiyor darbecileri. Asılanrın çoğu Menemen olayı failleri, Şeyh Sait isyanını çıkaran ve katılanlar, İzmir Süikast failleri vs. oluşuyor.

Neymiş efendim fes, sarık taktığı için asılmışmış da asıların hepsi din alimiymiş (!).
    http://i.hizliresim.com/R3j311.gif

0|0
    0|0
  • Onu bilmem ama ATATÜRK SIMdi olsaydi sehit vermezdik

1|0
    0|0
  • o dönemde kimsnin dini kullandıgını dsunmuyorum we din kurtardı zaten ülkeyi bnce büyük bir ayıptır tarihte

0|0
    0|1
  • Atatürk'ün din adamlarıyla işi olmaz , Atatürk din ile insanları kandıranları astı.

0|0
    0|0
  • Atatürkü bari rahat bırakın lan

0|0
    0|0
  • Bunu bilemeyiz iyi mi kötü mu

0|0
    0|0
  • Ataturkinde sevenlerininde.. Neyse nefret ediyorm ben

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonunda anladiniz mı ne Mutlu

0|0
    0|0
  • Atatürk din adamlarını değil dini kullanarak halkı sömüren ajanları astı. Mahkeme tutanakları var. O hoca dediğiniz şerefsizler asılırken tek değil ajanlık yaptıkları ingiliz askerleriyle asıldı.

0|0
    0|0
  • Şu durumumuzdan kastın ne bebegim

0|0
    0|0
Yükleniyor...