Ben mi yanlış anlıyorum adamın niyeti farklı mı?

Ben 20 yaşındayım. Kursta bir adam var yaşı baya büyük dikkatimi çekmişti neyse geçenlerde laf attı bir kızla bana ama ben üstüme alınmadım konuşmadım pek neyse bugun de sınıfta yalnızdım o adam geldi işte nasılsın falan dedi ne okuyosun dedi ben kısa kesmeye çalışıyorum uzattıkça uzatıyor. Neyse iste sonra kendini anlattı 41 yaşındaymış babamı falan sordu yaşını falan AA benden 5 yaş büyükmüş dedi rahatsız oldum babamın yaşını napıcak? Orda bir kıllandım. Çıkışta hızlıca çıktım bana yine bişey demesin diye hızlıca çıkıp oyalandım tuvalette falan sonra kurstan çıktım yürüyorum baktım bana sesleniyo arkamdan gelio önce duymazlıktan geldim 3-4 kez seslendi baktım mecbur birlikte yürüdük ama sevgilim duysa o adamın sıçar ağzına zaten nasıl mesafe koyabilirim sizce ben mi yanlış anlıyorum?

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiline söyle hemen sonra duyarsa ya da geç anlatsan aranız bozulur bırak sevgilin hakkından gelsin adamın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence adamla arana mesafe koymalısın... Kim kendinden küçük biriyle -bayaa yaş farkı olan biriyle- dost veya kurs arkadaşı olmak ister ki? Hem sevgilin var işler karışmasın... Seslendiğinde cevap verme, yanına gelirse gitmesini söyle. Eğer çok sıkıntı yaratıyorsa, sevgiline anlatmanda fayda var.

1|0
    0|0
    • Ya rahatsız oldum ama direk tersleyemedim anlatıcam sevgilime şimdi

• Haklısın, kimse direk tersleyemez sonuçta daha adamın ne yapacağını bilemiyordun. Buraya yazıp öneri alman iyi olmuş, inşallah düzelir her şey :)

• Sağol canım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Niyeti farklı

0|0
    0|0
  • sen haklısın

0|0
    0|0
  • Uzak dur de

0|0
    0|0
  • Açık açık anlat durumu seninle görüşmeyi uygun bulmuyorum demen bile yeterli bence

0|0
    0|0
    • ya diğer insanlarla da konuiuyo bişry diyemedim o yüzden ama çıkışta yanıma gelmesi falan saçma

• Haklısın direk net olucam tersliycem artık

• Bunu yapmalısın aksi takdirde uğraşmaya devam edeceksin arkadaşlarının garip bakışlarına maruz kalacaksın

Kızlar Ne Diyor 2

• kızı yaşta kıza yürüyor işte

0|0
    0|0
    • Evli flan değil zaten ne sandı ben anlamadım yani benim yüz vericeğimi mi düşündü sinir oldum ya

• Niyeti farklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...