Finansal köle bulmuştum kendime, ailem çaktı mı?

Finansal köle bulmuştum kendime, ailem çaktı mı?
Bana her ay bu kadar para veriyordu. Bende harvurup harman savuruyordum evdeki herkes suphelendi sanirsam babam "kizim senin calistigin yok ettiğin yok bu paralarin nerden geliyor böyle? " diye sordu. biriktirdim dedim ama sizce nedüşünüler? Bacinizin boyle olsa ne düşünürsünüz? FINANSAL KOLE; karsilik almadan para veren kolelerdir arkadaslar.

1|0
13|37

En İyi Erkek Görüşü

• Karşılıksz kimse kimseye para wermez

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Göstermelik bişe gir bence, ordan kazandığını düşünsünler ama sen paranın miktarını gösterme hiç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Ailen o paraları kötü yoldan kazandığını düşünmüş olabilir

0|1
    0|0
  • Varsa bende alayim

0|0
    0|0
  • Adama anal oral çalışırsan verir tabi

1|0
    1|1
    • 3n ustteki mastere yazdığım yorumu oku.

• Bugun karsilik almadan alirsin alisirsin sonra bulamadiginda karsilik almadan verecek konuma dusersin bence duzen bozmya gerek yok hersey oldugu gibi guzel

2|0
    0|0
  • Var öyle mallar. Boşuna demiyorum şans olsa anamdan kız doğardım yani. İddaa oyna dümenden tutturuyorum dersin.

0|0
    0|0
  • Hakkaten enayi varmış bu hayatta

0|0
    0|0
  • Peki Allah'a bunun hesabını nasıl vereceksin? "Enayi malı deniz, yemeyrn keriz." mi diyeceksin? :) Aklınızı başınıza devşirin artık.

0|0
    0|0
    • Bir dini inancim olsaydi dusunurdum bunu kardeşim

• İnancının olmaması, hesap vereceğn merciyi değiştirmiyor ama uzatmaya gerek yok tabii.

• Bende de vardı yalan yok ama çok pişman oldum insanları kullanmak iyi bir şey değil acayip kötü bir şey git helallik al çocuktan sonra kendini yoluna bak

0|0
    0|0
    • O da mutlu bende mutluyum ama kardesim

• Yok be ne karşılık beklemesi kız bir şeyler vermek için kendini parçalıyordu tatile gidicem diyordum ertesi gün para getiriyordu bende gidicem o tatile sende gel diye ama ben pişman oldum baya yedim parasını sonra saldım bir çok kişinin bide ama şimdi gerek yok

• Lan kim onlar banada söyleyin :D

• Hıhı karşılık almadan para verenler onlar

0|0
    0|0
    • Ciddiyim hicbir karsilik vermedim! Burada gizliyim. Gizli iken durustce herseyi apacik yazdim oraya! Size yalan niye söyleyeyim siz kimsiniz?

• Git ananı babanı kandır sen

• Kimse kimseye durduk yere para vermez. Ya kendini satmış bulmuştur o parayı ya da çalmıştır derim ve sonucuda hiç iyi olmaz herkes namusu için yaşar vururum

0|0
    0|0
  • Trol kezban sorusu yine. bıkmıyorlarda hergün hergün

0|0
    0|0
  • vay beeee böyle bir insan mı var mış karşılık almadan sana bu parayı verecek.. madem öyle hadi sende bana yolla o parayı. karşılıksız

0|0
    0|0
    • Güldüm valla ac oku hele finansal kole neymis ne değilmiş

• tamam işte karşılık almadan para veren kişilermiş finansal köleler. nasılsa karşılık vermeden para alıyorsun sen de bana yolla karşılık almadan.. bu kadar kolay madem

• hiç bir şey yapmıyo musun cidden sadece sana para mı veriyor yani

0|0
    0|0
    • Evet öyle. Kölelik ic guduleri vardi sadece ezilmeyi hor gorulmeyi kullanilmayi seviyordu.

• enteresan valla ne tuhaf insanlar var

• Gerçekten var mı böyle aptallar yani mantık ne karşılıksız para veriyor ne kadar saçma 😒

0|0
    0|0
  • Anlat anlat yalanı severim

0|0
    0|0
  • Ne salakkklar var arkadaş

0|0
    0|0
  • 200 lük Eyvallah 100 lük eyvallah Hadi 50 de Tamam da 20'lik ve 10'luk nedir Orada 😄😄😄

0|0
    0|0
  • bu para karşılında sen ne yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Karsiliksiz demiştim ustte..

• hiç bir beklentisi olmadan öylece veriyor paraları pek inandırıcı değil :D

• Haftada bir ayaklarını öptür ben de olurum. Kabul mü?

0|0
    0|0
  • Karsiliksiz degildir bence
    Sende birseyler veriyorsundur

0|0
    0|0
  • işte böyle kişiler her eve lazım olan insanlar :)

0|0
    0|0
  • şaka yapıyon öyle demek mi finansal köle :D hiç bilmiyordum la :D

0|0
    0|0
  • Oros pu olmuş derdim nie sana para versin

0|0
    0|0
  • Bu ne ya troll 😂 para verio gidiomu sadecs

0|0
    0|0
    • Sen trol demeye devam et.. dunyadan haberiniz yokk mkk.

• Oyle salak varsa bana da yollasana 😂 bedavaya annen babana bir kurus vermez bu dntada

• sonucta onu rahatlatmıyormusun

0|0
    0|0
    • Yoo kardes. Parasini aliyorum kolem degol mi? Ben mi onu rahatlatacam? Adi ustunde koleeem!

• SA. . lakmis o

0|0
    0|0
  • Bnde verimmm gelll

0|0
    0|0
  • Ben de köleyim efendim

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey vermeden mi alıyorsun bu kadar para

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle öyle. Buradakiere yalan söyleyecek halim yok karsilik verseydim utanmam yazardim

• Yok yalan söylediğin için demedim de amaç ne yani onu anlayamadım o çocuk mal mı 😂

• Orospi olmuştur derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• Varsa bir tane de bana yollayın güzel işmiş.

0|1
    0|0
  • Sen bu paralarin karsiliginda napiyorsun? Karsiliksiz kimse kimseye para vermez bunun karsiliginda naptigin edilir az cok

0|1
    0|0
    • Yok iste yok! Karsilik istemiyor vermiyorum. Vermemde

• Bir kaç kere öyle teklifler almıştım ama kabul etmedim, etmemde...

0|1
    0|0
  • Finansal kölenin ne olduğunu bilmeyen cahiller görüyorum.
    Ailen başka yollarla kazandığını düşünebilir. Ayrıca birinin -kendini nasil hissediyorsa hissetsin- parasını bu şekilde yemeyi nasıl kendine yakıştırıyorsun?

1|0
    0|0
    • Gayet rahatim. Tek sorunum ailemin yanlis şeyler düşüneceginden korkuyorum

• Nerden buluyosunuz ya bende istiyorum

0|1
    0|0
  • Bir şeyi çok merak ettim bu arkadaş seni nasıl buldu? :D

0|1
    0|0
  • karşılık beklemeden verdiğine eminsek parayı veren maldır 😂😂

0|1
    0|0
  • cinsiyetin erkek ama kızım yazmışsın

0|0
    0|0
  • Okulda bir kizinda boyle bir durumu varmıs en sonunda adama tak etmis hep ben verdim simdi sira sende demiş bilemiyorum kolla dötü 😄

0|0
    0|0
  • Benimde vardı finansal kölem ama verdiği paraları kimse bilmiyodu sende gösterme ailene saklı olsun arkadan arkadan harca veya biriktir işte :D

0|0
    0|0
  • İnanmamislar ama gercekten hic karsilik beklemeden verenler var bende de var bitane aylik degil toplu verdi

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının olduğunu düşünürler. Ama bence karşılıksız para hediye vs kabul etme. Senin ruh sağlığın için diyorum.

0|0
    0|0
    • Kabul ettim bile hatta cok memnunumda birkac tane daha yapmak istiyorum finansal koleden. Ayrica bir tanede normal kole var insanlara sinirlenince onu dövüyorum mutlu oluyor

• sende birşey var ya seytan tüyü falan herhalde, bütün ruh hastaları da seni buluyor :)

• 6gün

bir tane daha ister misiniz? :)

Yükleniyor...